AAA   
  
  
A
  
  
TERMÍNOVKA:


 VÍKEND 17. - 19. 04. 2015 

 
23. DEN CESTY
 
 
 terénní pochod a běh na 24 hodin
 VESELÍ NAD LUŽNICÍ - JIHOČESKÝ KRAJ
 MÍSTO STARTU: Veselí nad Lužnicí, nádraží ČD
 ČAS STARTU: sobota 18.4. 10:00 hod.
 
 2. ČAVISOVSKÁ STOVKA
 ČAVISOV - MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 100 km, 50 km, 25 km
 MÍSTO STARTU: Čavisov, hřiště
 ČAS STARTU:
 100 km pátek 17.4. 19:00 hod.
 50 km a 25 km sobota 18.4. ráno

 6. STŘEDOČESKÁ ŠEDESÁTKA
 ČERČANY - STŘEDOČESKÝ KRAJ
 64 km, 50 km, 37 km, 24 km, 16 km
 MÍSTO STARTU: Čerčany, nádraží ČD (linka S8 a S9)
 ČAS STARTU: sobota 18.4. 6:00 - 11:00 hod.

 49. ÚSTECKÁ JARNÍ PADESÁTKA
 ÚSTÍ NAD LABEM
 50 km, 37 km, 29 km, 22 km, 18 km
 MÍSTO STARTU: Ústí nad Labem, pionýrské centrum Důlce
 ČAS STARTU:

 41. PŘEROVSKÝ VANDR
 PŘEROV - OLOMOUCKÝ KRAJ
 50 km, 35 km, 25 km, 15 km
 MÍSTO STARTU: Přerov, restaurace Base camp
 ČAS STARTU: sobota 18.4. 7:00 - 9:30 hod.

 28. OBLASTÍ KLIDU TŘEBÍČSKO
 TŘEBÍČ - KRAJ VYSOČINA
 45 km, 36 km, 27 km, 15 km
 MÍSTO STARTU: Třebíč, klubovna KČT u Babáku
 ČAS STARTU: sobota 18.4. 6:00 - 10:00 hod.

 7. CHOTĚBOŘSKÉ PUTOVÁNÍ
 CHOTĚBOŘ - KRAJ VYSOČINA
 50 km, 25 km, 15 km
 MÍSTO STARTU: Chotěboř, asijská restaurace
 ČAS STARTU: sobota 18.4. 7:00 - 10:00 hod.
 




 VÍKEND 24. - 26. 04. 2015

 8. LAZOVÁ STOVKA
 

 
 109 km

 VRBOVÉ - SLOVENSKO
 MÍSTO STARTU: Vrbové, ŠOŠ Vrbové
 ČAS STARTU: sobota 25. 4. 4:30 - 8:00 hod.

 4. NEVÁHEJ A CHOĎ
 100 km, 50 km, 35 km, 25 km
 NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ - KRAJ VYSOČINA
 MÍSTO STARTU: Nové Město na Moravě, muzeum
 ČAS STARTU:
 100 km pátek 24.4. 20:00 hod.
 50 km, 35 km, 25 km sobota 25.4. 7:30 - 10:00 hod.

 5. KARLŠTEJNSKÁ TLAPIČKA
 KARLŠTEJN a BEROUN - STŘEDOČESKÝ KRAJ
 54 km, 40 km, 30 km, 22 km, 20 km, 14 km

 MÍSTA A ČASY STARTŮ:
 54 km, 40 km, 30 km, 20 km
 Karlštejn, nádraží ČD - sobota 25.4. 6:30 - 11:00 hod.
 40 km, 22 km, 14 km 
 Beroun, nádraží ČD - sobota 25.4. 7:00 - 11:00 hod.

 43. O ŽIŽKŮV ŠTÍT
 HOŘICE - KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ
 50 km, 35 km, 25 km, 15 km
 MÍSTO STARTU: Hořice, sportovní hala
 ČAS STARTU: sobota 25.4. 6:00 - 10:30 hod.

 43. MLADOBOLESLAVSKÁ PADESÁTKA
 MLADÁ BOLESLAV - STŘEDOČESKÝ KRAJ
 52 km, 36 km, 25 km, 15 km
 MÍSTO STARTU: Mladá Boleslav, sportovní hala
 ČAS STARTU: sobota 25.4. 6:00 - 10:00 hod.

 37. OKOLO JAROMĚŘE
 JAROMĚŘ - KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ
 50 km, 30 km, 18 km
 MÍSTO STARTU: Jaroměř, sokolovna
 ČAS STARTU: sobota 25.4. 6:00 - 9:00 hod.

 42. ZA KRÁSAMI OKOLÍ NEDVĚDICE
 NEDVĚDICE - JIHOMORAVSKÝ KRAJ
 50 km, 30 km, 18 km
 MÍSTO STARTU: Nedvědice,
 ČAS STARTU: sobota 25.4. 6:00 - 12:00 hod.

 21. OKOLÍM CHODOVA
 CHODOV - KARLOVARSKÝ KRAJ
 50 km, 35 km, 25 km, 15 km
 MÍSTO STARTU: Chodov, 1ZŠ Dukelských hrdinů
 ČAS STARTU: sobota 25.4. 6:00 - 9:00 hod.

 41. KRAJEM ČESKÝCH SKLÁŘŮ
 PĚNČÍN - LIBERECKÝ KRAJ
 50 km, 25 km, 15 km
 MÍSTO STARTU: Pěnčín - Alšovice, sokolovna Alšovice
 ČAS STARTU: sobota 25.4. 6:00 - 10:00 hod.

 43. PLÁNSKÁ PADESÁTKA
 PLANÁ - PLZEŇSKÝ KRAJ
 50 km, 30 km, 20 km, 10 km
 MÍSTO STARTU: Planá, ZŠ Na Valech
 ČAS STARTU: sobota 25.4. 7:00 - 10:00 hod.

 36. JARNÍ PUTOVÁNÍ OKOLO LOVOŠE
 LOVOSICE - ÚSTECKÝ KRAJ
 50 km, 35 km, 25 km, 15 km
 MÍSTO STARTU: Lovosice, cukrárna John
 ČAS STARTU: sobota 25.4. 7:00 - 10:00 hod.

 10. POCHOD MEDLÁNECKÝCH JEŽIBAB
 BRNO a  VEVERSKÁ BÍTÝŠKA - JIHOMORAVSKÝ KRAJ
 50 km, 38 km, 35 km, 33 km, 27 km, 23 km, 18 km
 MÍSTA A ČASY STARTŮ:
 50 km, 38 km, 33 km, 27 km
 Brno - Medlánky, SC Sýpka
 sobota 25.4. 6:00 - 11:00 hod.
 35 km, 23 km, 18 km
 Veverská Bítýška, Jarošův Mlýn
 sobota 25.4. 8:00 - 12:00 hod.

 39. KRAJEM RYBNÍKŮ
 PLANÁ NAD LUŽNICÍ - JIHOČESKÝ KRAJ
 orientační pochod 50 km, 40 km, 30 km, 20 km, 10 km
 MÍSTO STARTU: Veselí nad Lužnicí, areál Hokejka
 ČAS STARTU: sobota 25.4. 6:00 - 10:00 hod.





 
 
VÍKEND 01. - 03. 05. 2015

 2. JESENICKÁ STOVKA
 CSUT

 103 km
 ŠUMPERK - OLOMOUCKÝ KRAJ
 MÍSTO STARTU: Šumperk, střední škola železniční
 ČAS STARTU: pátek 1.5. 23:00 hod.

 20. SOKOLSKÉ PUTOVÁNÍ ČESKÝM STŘEDOHOŘÍM
 ÚSTÍ NAD LABEM
 54 km, 35 km, 28 km
 MÍSTO STARTU: Ústí nad Labem, hlavní nádraží ČD
 ČAS STARTU: sobota 25.4. 7:00 - 10:30 hod.



 VÍKEND 22. - 24. 05. 2015
    
 4. BÁNOVSKÁ STOVKA
 CSUT

 orientační běh a pochod cca 110 km
 TRENČÍN - SLOVENSKO
 MÍSTO STARTU: Trenčín
 ČAS STARTU: pátek 22.3. 23:00 hod.


 VÍKEND 05. - 06. 06. 2015

 
20. BVVŠ
 CSUT

 BRNĚNSKÉ VOKRUH VOKOLO ŠTATLU
 prodloužená kopcovitá trasa Rh++ cca 110 km
 BRNO
 MÍSTO STARTU: Brno - Líšeň, Mariánské údolí
 ČAS STARTU: pátek 5.6. 22:00 hod.



 VÍKEND 19. - 20. 06. 2015
 
 49. KRAKONOŠOVA STOVKA
 CSUT

 Qualifying Races:
 The Western States ® 100-Mile Endurance Run

 100 km
 VRCHLABÍ
 MÍSTO STARTU: Vrchlabí, náměstí
 ČAS STARTU: pátek 19.6. 21:00 hod.

 32. MĚLNICKÝ HROZEN
 MĚLNÍK - STŘEDOČESKÝ KRAJ
 50 km, 36 km, 25 km, 15 km
 MÍSTO STARTU: Mělník, nádraží ČD
 ČAS STARTU: sobota 20.6. 6:30 - 10:00 hod.


 VÍKEND 04. - 06. 07. 2015

 3. MALOFATRANSKÁ STOVKA
 
CSUT
 TERCHOVÁ - SLOVENSKO
 MÍSTO STARTU: Terchová
 ČAS STARTU: sobota  5.7. ráno

 26. ČERVENOKOSTELECKÁ STOVKA
 100 km, 68 km
 ČERVENÝ KOSTELEC - KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ
 MÍSTA A ČASY STARTŮ:
 100 km a noční 68 km
 
Červený Kostelec, sokolovna pátek 4.7. 23:30 hod.
 


JARNÍM ŠLUKNOVSKEM 2015

FOTO MARTIN HLAVÁČ
CSUT 2015  -  5 závod
  JARNÍM ŠLUKNOVSKEM (84,56)
 1. 
 Robért FRON SVK 16:06:19
1.  Aleš ZAVORAL
CZE 16:06:19
3.
 Lukáš HŮLKA
CZE 16:06:19
 
1.
 Alena CERMANOVÁ CZE
20:08:22
2.
 Eva ZBORNÍKOVÁ
CZE 20:36:44
3.
 MARTINA HAMPEJSOVÁ
CZE 21:05:30
celkové pořadí po 5. závodě
 pořadí ženy po 5. závodě
 1. 
 Jan SUCHOMEL CZE 5 - 356,88 b
2.  Petr SKIBA
CZE 4 - 297,86 b
3.
 Rafał KOSZYK POL 4 - 254,82 b
 
1.
 Eva ZBORNÍKOVÁ CZE
3 - 200,00 b
2.
 Andrea NOVÁKOVÁ CZE 3 - 175,73 b
3.
 Petra MÜCKOVÁ
CZE 2 - 136,99 b



15. QUO VADIS   výsledky
noční padesátka Stropník - Milešovka

Aleš Zavoral zbíhá ledovým korytem z Milešovky


KYSUCKÁ STOVKA 2015

foto Patrik Hrotek
CSUT 2015  -  3. závod
  KYSUCKÁ STOVKA (86,15)
 1. 
 Martin HALÁSZ
SVK 16:34
1.  Patrik HROTEK
SVK 16:44
1.
 Ivan MUDROŇ
SVK 17:12 
1.
 Vít OTEVŘEL
CZE 17:12
 
1.
 Judit SZABÓ HUN 17:12
2.
 Petra MÜCKOVÁ
CZE 23:53
2.
 Marie Laura BERGEROVÁ CZE 23:53
 celkové pořadí po 3. závodě
 pořadí ženy po 3. závodě
 1. 
 Jan SUCHOMEL CZE 3 - 203,34 b
2.  Michal TUREK
CZE 3 - 188,61 b
3.
 Rafał KOSZYK
POL 3 - 187,51 b
 
1.
 Petra MUCKOVÁ CZE
2 - 136,99 b
2.
 Marta ERSTOVÁ
CZE 2 - 81,88 b
3.
 Judit SZABÓ
HUN 1 - 73:38 b


      VÝSLEDKY              REPORTÁŽE:
TRAILOVE
DANIEL HOTA
JIŘÍ PIECHOWICZ
LACO HALÁSZ
PETRA MÜCKOVÁ
ADAM LISÝ

GABRIELA BAJTEKOVÁ


MOJE PRVNÍ STOVKA
vzpomínka na zesnulého parťáka a kamaráda z dětství Filipa Víška

 

20. MALOHANÁCKÁ STOVKA

VÝSLEDKY   REPORTÁŽE:   TRAILOVE    MARTIN FOJTÍK

CSUT 2015  -  2. závod
  MALOHANÁCKÁ STOVKA (69,16)
 1. 
 Tomáš SVOBODA CZE 16:34
2.  Rafał KOSZYK POL 16:44
3.
 Josef SMOLA
CZE 17:12 
3.
 Andrea NOVÁKOVÁ
CZE 17:12
 
1.
 Andrea NOVÁKOVÁ CZE
17:12
2.
 Marta ERNSTOVÁ
CZE 23:53
2.
 Katarína JANECHOVÁ SVK 23:53
 celkové pořadí po 2. závodě
 pořadí ženy po 2. závodě
 1. 
 Rafał KOSZYK POL 2 - 127,50 b
2.  Jan SUCHOMEL
CZE 2 - 126,00 b
3.
 Michal TUREK
CZE 2 - 125,53 b
 
1.
 Marta ERNSTOVÁ CZE
2 - 81,88 b
2.
 Lada ZRZAVECKÁ CZE 1 - 70,48 b
3.
 Petra MÜCKOVÁ
CZE 1 - 68:84 b




NOVÉ   VÝSLEDKY, REPORTÁŽE, FOTO

CSUT 2015  -  1. závod
  LEDOPÁDOVÁ STOVKA (88,11)
 1. 
 Jan DUŠÁNEK CZE 16:06:19
1.  Ivan MUDROŇ
SVK 16:06:19
1.
 Martin PEKÁREK CZE 16:06:19
 
1.
 Lada ZRZAVECKÁ CZE
20:08:22
2.
 Petra MÜCKOVÁ CZE 20:36:44
3.
 Eva ZBORNÍKOVÁ
CZE 21:05:30
celkové pořadí po 1. závodě
 pořadí ženy po 1. závodě
 1. 
 Jan DUŠÁNEK CZE 1 - 88,11 b
1.  Ivan MUDROŇ
SVK 1 - 88,11 b
1.
 Martin PEKÁREK CZE 1 - 88,11 b
 
1.
 Lada ZRZAVECKÁ CZE
1 - 70,48 b
2.
 Petra MÜCKOVÁ CZE 1 - 68,84 b
3.
 Eva ZBORNÍKOVÁ
CZE 1 - 67:28 b





VÝSLEDKY CSUT 2014

CELKOVÉ VÝSLEDKY 2014

CSUT 2014 - TOP10 MUŽI
 

 JMÉNO ROČNÍK
STÁT
 TEAM - MĚSTO AKCE
 BODY 
1.
 Gábor NYAKAS
1974
HUN  TTT - Székesfehérvár 8 z 11
 685,74 
2.
 Ladislav ERBERT
1977
CZE  Sk Harant Pecka - Pecka
8 z 9
671,58
3.
 László BARTA 1971 HUN  TTT / MSTSZ - Budapest
8 z 9
666,73
4.
 Jan SUCHOMEL
1981
CZE
 VFF - Olomouc 8 z 12
615,49
5.
 Ladislav HALÁSZ 1972
SVK  Chorvátsky Grob
8 z 10
609,94
6.
 Roman BABULIC
1967
SVK  Topoľčany
8 z 10
607,65
7.
 Petr SKIBA
1977
CZE  Ostrava
8 z 13
600,74
8.
 Petr PECHÁŇ
1968
CZE  C Harant Pecka - Jičín
8 z 10
592,45
9.
 Emil PÁLENÍK
1972
SVK  Veľké Vozokany
8
583,08
10.
 Peter MAZÁN
1983
SVK  Veľký Krtíš
8 z 10
555,52

CSUT 2014 - TOP10 ŽENY 

 JMÉNO  ROČNÍK  STÁT
 TEAM - MĚSTO AKCE
 BODY
1.
 Petra MÜCKOVÁ
1984
CZE  Do pohody - Příbor 
8 z 9
513,37
2.
 Eva ZBORNÍKOVÁ
1983
CZE  Slaný 8 z 9
504,56
3.
 Mónika GRIMM
1969
HUN  Leányvár
8 z 11
455,91
4.
 Martina NĚMEČKOVÁ 
1965
CZE  SK 4 Dvory - Praha 8 z 9
395,34
5.
 Eliška MAJOROVÁ 1987
CZE  Praha
8 z 10
389,93
6.
 Zuzana URBANCOVÁ
1984
CZE  Studénka
5
362,20
7.
 Anna ŐRSI 1987
HUN  TTT - Eger
5
307,46
8.
 Lucie BROKEŠOVÁ
1985
CZE  Rudoltice
7
304,14
9.
 Edina CSORNAI 1985
HUN  TTT - Nemesvámos 
6
283,15
10.
 Katarína JANECHOVÁ 1982
SVK  Trnava
6 273,01



JAN SUCHOMEL - ROZHOVOR
rozhovor pro běhej srdcem



21. PRAŽSKÁ STOVKA

FOTO: Aleš Zavoral

FOTKY, VÝSLEDKY, REPORTÁŽE

CSUT 2014  -  23. závod
  PRAŽSKÁ STOVKA
 1. 
 Jan ZEMANÍK CZE 15:20:58
1.  Tomáš BYSTŘICKÝ CZE 15:20:58
3.
 Martin KAIS SVK 16:19:28
 3.  Petr ŽÁKOVSKÝ CZE 15:19:28

1.
 Magdalena ŠOUBOVÁ CZE
22:17:02
2.
 Alena CERMANOVÁ CZE 23:16:55
3.
 Monika VAVROCHOVÁ CZE 23:51:35

EKUT 2014  -  6. ROČNÍK
  300 km / 11 300 m+
LOUČENÍ + PRAŽSKÁ STOVKA
 1. 
 Gábor NYAKAS HUN 41:48:10
2.  Martin ŠEBÁNEK CZE 42:18:49
3.
 Aleš ZAVORAL CZE 42:43:49

1.
 Eva ZBORNÍKOVÁ CZE
59:49:40
2.
 Mónika GRIMM HUN 65:54:56
3.
 Edina CSORNAI HUN 78:51:56




26. LOUČENÍ 2014

Plešivec - adrenalinový sestup modrou značkou v suťovém poli  
FOTO: Eliška Majorová

 VÝSLEDKY:
 1. ETAPA
 2. ETAPA

 REPORTÁŽE:

 ELIŠKA MAJOROVÁ 1.
 ELIŠKA MAJOROVÁ 2.
 MIROSLAV ULIČNÝ 1.
 MAGDALENA VANČÁKOVÁ
 FRANTIŠEK FAIT
 LUBOMÍR NOVÝ
 ALOIS KUNA
CSUT 2014  -  22. závod
 
LOUČENÍ 170
 1. 
 Gábor NYAKAS
HUN 23:58:13
2.  Martin ŠEBÁNEK CZE 24:43:00
3.
 Ladislav ERBERT
CZE 24:55:38

1.
 Petra MÜCKOVÁ
CZE
31:17:00
2.
 Eva ZBORNÍKOVÁ
CZE 31:53:47
3.
 Mónika GRIMM
HUN 35:20:35



BLK - BOUBÍN LIBLÍN KLEŤ 2014

 REPORTÁŽE:

 PETR LUKOSZ
 TOMÁŠ KOUTSKÝ
 HONZA DUŠÁNEK
 ALOIS KUNA
 ELIŠKA MAJOROVÁ
 ANETA KRAUSOVÁ
 
CSUT 2014  -  21. závod
  BLK
 1. 
 Petr LUKOSZ
CZE 13:02:06
2.  Tomáš KOUTSKÝ CZE 13:10:19
3.
 Jan BAIER
CZE 13:21:53

1.
 Monika VAVROCHOVÁ
CZE
16:12:52
2.
 Eva ZBORNÍKOVÁ
CZE 17:09:22
3.
 Mónika GRIMM
HUN 18:58:31


STOVKA PODKRKONOŠÍM

VÝSLEDKY

REPORTÁŽE:                                        
JIČÍNSKÝ DENÍK
JAKUB HLAVÁČ
ANTONÍN GRIC
              
CSUT 2014  -  20. závod
  STOVKA PODKRNOŠÍM
 1. 
 Matěj KLUBINA
CZE 12:10:36
2.  Vojtěch PŘIBIL CZE 12:13:01
3.
 Jan NÁPRAVNÍK
CZE 12:14:24

1.
 Kristýna JEŘÁBKOVÁ
CZE
16:01:33
2.
 Andrea NOVÁKOVÁ
CZE 18:23:09
3.
 Karolína JÁNOŠÍKOVÁ
CZE 19:53:27
   


RIP  VLADO ŠVANCÁR

TRAGEDIE POD DRAULAGIRI (8167 m)
  

Vlado před startem Krakonošovy stovky s Krakonošem
ROHOVOR VLADO ŠVANCÁR PRO MKD 2010
  1955 - 2014

HOROLEZECTVÍ:

1998:
Šiša Pangma 8046 m

100 km POCHODY:

hlavní organizátor
LETECKÁ STOVKA

2010
LAZOVÁ STOVKA
1. místo
KRAKONOŠOVA STOVKA
6. místo
LIBERECKÁ STOVKA
1. místo
LOUČENÍ
3. místo

2011
BÁNOVSKÁ STOVKA
5. místo
KRAKONOŠOVA STOVKA
14. místo
5BV
9. místo
PRAŽSKÁ STOVKA
33. místo

2012
LAZOVÁ STOVKA
3. místo
TRNAVSKÁ STOVKA
8. místo
100 km JAVORNÍKY
2. místo


2013
LAZOVÁ STOVKA
15. místo
100 km JAVORNÍKY
8. místo

 
  

5BV - PĚT BESKYDSKÝCH VRCHOLŮ




CSUT 2014  -  19. závod
  5BV - pět beskydských vrcholů
 1. 
 Tomáš PETREČEK + Jan ZEMANÍK
CZE 17:48
2.
 Jan KOTYK + Miroslav SEIDL CZE 18:00
3.
 Vít OTEVŘEL + Miroslav SPRATEK
CZE 19:28

1.
 Anna ČAJKOVÁ + Tomáš PETER
CZE 20:35
2.
 Daniela ŠIMČÍKOVÁ + Petr KLOS
CZE 24:52
3.
 Jana GLABAZŇOVÁ + Jan HOLEC
CZE 25:31


 

MAGREDI MOUNTAIN TRAIL


 REPORTÁŽ SKYRUNNING.CZ

 REPORTÁŽ 12HONZADE

 REPORTÁŽ HONZA DUŠÁNEK


 REPORTÁŽ GAB. LUSTIŠANOVÁ


 

MTT 100 MILE  158 km / 7704 m+
1.
 Charlie SHARPE 
GBR 22:13:58
2.
 Jakub ŘÍDEL
CZE 24:27:09
3.
  Pietro TOFFOLI ITA 24:32:10
11.
 Lukáš HŮLKA
CZE 27:26:16
13.  Anna STRAKOVÁ
CZE 29:00:44
13.
 Jan SUCHOMEL
CZE 29:00:44
16.
 Michal VALENTA
CZE 29:34:21
16.
 Jan DUŠÁNEK CZE 29:34:21
32.
 Monika VAVROCHOVÁ
CZE 33:11:13
37.
 Petr HRUBÝ
CZE 33:51:24
41.  Jaroslav KRAMEŠ
CZE 34:32:24
41.
 Kristýna HÁJKOVÁ
CZE 34:32:24
58.
 Jan HANOUSEK
CZE 35:28:26
50.
 Gabriela LUSTIŠANOVÁ
SVK 35:30:13
50.
 Zbyněk BAJTEK
CZE 35:30:13
58.
 Samuel STRAKA
CZE 37:06:12
  

3. PRADĚDOVA STOVKA 2014

stoupání do nebe na Šerák -  foto Ivana Čahojová


VÝSLEDKY






FOTOGALERIE MAREK MEJSTŘÍK


REPORTÁŽ ELIŠKA MAJOROVÁ

CSUT 2014  -  18. závod
  PRADĚDOVA STOVKA
 1. 
 Jan FUJÁČEK
CZE 14:26
2.  Michal KURKA CZE 15:24
3.
 Petr DROBEK
CZE 15:25
 3.  Ladislav ERBERT
CZE 15:25

1.
 Eva ZBORNÍKOVÁ
CZE
19:08
2.
 Kateřina ČECHOVÁ
CZE 20:50
3.
 Anna ŐRSI
HUN 22:23


NEZMAR SKY ULTRAMARATON





NEZMAR SKY ULTRAMARTAON
  Skyrunner Czech Series
 1. 
 Vít OTEVŘEL
CZE 15:20
1.
 Marek CAUSIDIS CZE 15:20
3.
 Tomáš SVOBODA CZE 15:40

1.
 Lada MADLÍKOVÁ
CZE
17:24
2.
 Zuzana URBANCOVÁ
CZE 17:45
3.
 Lada ZRZAVECKÁ
CZE 18:00
 
 NOVÉ
 REPORTÁŽ MAREK CAUSIDIS
 REPORTÁŽ PETRA MÜCKOVÁ









 VÝSLEDKY


 PRŮBĚH "PODUJATIA"


 REPORTÁŽ RICHARD POUŠ
 
 REPORTÁŽ MARTIN KOVAL
 
CSUT 2014  -  17. závod
  Ponitrianka stovka
 1. 
 Martin KAIS
SVK 11:12
2.
 Martin KOVAĽ SVK 11:50
3.
 Ivan MUDROŇ
SVK 11:56

1.
 Radka PAULÍNOVÁ
SVK 16:10
2.
 Viola DRENKOVÁ
SVK 16:20
2.
 Zuzana ALEXANDERČÍKOVÁ
SVK 17:48




5. BESKYDSKÁ SEDMIČKA 2014


 NOVÉ
TELEVIZNÍ POŘAD VERTIKAL
REPORTÁŽ MARTIN URBANÍK
CSUT 2014  -  16. závod
 
Beskydská sedmička
 1. 
 Stanislav NAJVERT + Petr ŽÁKOVSKÝ
CZE 12:08:57
2.
 Pavel BALABA + Zdeněk KŘÍŽ CZE 12:42:15
3.
 Marek NOVOTNÝ + Kamil BEZDĚK
CZE 12:42:36

1.
 Patricia PUKLOVÁ + Aleš PALKO
SVK 14:09:36
2.
 Lada ZRZAVECKÁ + Martin DUNGL
CZE 15:23:57
3.
 Klára RAMPÍROVÁ + Libor UHER
CZE 15:32:32

1.
 Linda BENIAČOVÁ + Marcela MIKULECKÁ
SVK  15:52:50
2.
 Lucie ODEHNALOVÁ + Alice MARTIKÁNOVÁ
CZE 17:16:26
3,
 Hana VEČERKOVÁ + KristIna OBRUČOVÁ
CZE 17:42:57
  

UTMB 2014
 
 UTMB MARTINA NĚMEČKOVÁ


 CCC ZDENĚK KŘÍŽ
 


  TDS PETRA MÜCKOVÁ


  CCC MICHAEL NOVÁK


  UTMB MIROSLAV ULIČNÝ








UTMB 2014
UTMB FULL 169 km / 9600 m+
1.
 François D'HAENE  
FRA 20:11:44
2.
 Tofol CASTANER BERNAT
ESP 20:55:42
2.
 Iker KARRERA ARANBURU ESP 20:55:42
353.
 Peter LEŠTÁK
SVK 36:18:54
687.  Petr KUBIŠTA
CZE 40:00:36
791.
 Michal VAVÁK
CZE 41:04:43
1100.
 Barabara SEMBOL
CZE 43:34:11
1100.
 Zbyšek SEMBOL CZE 43:34:11
1175.
 Josef ZMÁTLO CZE 43:57:53
1311.
 Ondřej FREMUNT
CZE 44:45:58
1452.  Martina NĚMEČKOVÁ
CZE 45:17:41
1455.
 Jan ADAMOVE
SVK 45:17:51
1458.
 Jaroslav DEJ
SVK 45:17:57
1476.
 Vít SEMENEC
CZE 45:22:22
1477.
 Miroslav ULIČNÝ
SVK 45:22:23


UTMB 2014
TDS 119 km / 7250 m+
1.
 Xavier THEVENARD  
FRA 14:10:37
2.
 Samir TAMANG
NEP 14:45:33
3.
 Jordi BES ESP 14:47:47
272.  Milan MIŠÁK
CZE 25:18:00
273.
 Václav MARTINEC
CZE 25:18:01
274.
 Michal NAVRÁTIL
CZE 25:18:03
427.
 Petra MÜCKOVÁ CZE 27:09:06
538.
 Josef RAJSKÝ CZE 28:27:04
581.
 Martin KRATOCHVÍL
CZE 28:41:14
743.  Tomáš BIČÍK
CZE 30:20:07
1066.
 Michael NOVÁK
CZE 32:56:57


UTMB 2014
CCC 101 km / 6100 m+
1.
 Pau BARTOLO
ESP 11:21:16
2.
 Christophe PERRILLAT
FRA 11:50:47
3.
 Iker KARRERA ARANBURU FRA 11:52:18
12.  Zdeněk KŘÍŽ
CZE 13:21:15
66.
 Martin KOVAL
SVK 15:42:13
180.
 Vladimír TEJKAL
CZE 17:43:40
221.
 Mikuláš LUKAČ
SVK 18:18:30
256.
 Richad JUREČKA
CZE 18:40:44
365.
 Jiří JANUŠKA CZE 19:51:38
403.
 Jela FURUCOVÁ
SVK 20:17:27
492.
 Tomáš KOVAL
SVK 20:23:43
601.
 František ČECH CZE 21:56:52
935.
 Vladimír FEJDI
SVK 24:06:24
816.
 Michal EGERT
CZE 23:15:54



100 km JAVORNÍKMI 2014

CSUT 2014  -  15. závod
  100 km Javorníkmi
 1. 
 Mikuláš KÉRI
SVK 11:35
2.
 Matúš ŠKOLNÍK SVK 12:28
3.
 Tomáš BABIC SVK 12:47
3.
 Gábor NYAKAS
HUN 12:47

1.
 Gabriela LUSTIŠNOVÁ
SVK 16:44
2.
 Katarína JANECHOVÁ
SVK 19:18
2.
 Kateřina JABŮRKOVÁ
CZE 19:18
 VÝSLEDKY
 FOTO ROMAN MINAROVIČ

 FOTO MAJA PROKIPČAKOVÁ
REPORTÁŽE:
ELIŠKA MAJOROVÁ
GABRIELA LUSTIŠANOVÁ



TÝNIŠŤSKÉ ŠLÁPOTY 2014

FOTO, REPORTÁŽE 2014
CSUT 2014  -  14. závod
  TÝNIŠŤSKÉ ŠLÁPOTY
 1. 
 JIří HELLEŠÍ
CZE 15:14:44
2.
 Ladislav ERBERT CZE 16:21:00
3.
 Martin CARVAN
CZE 16:40:00

1.
 Eva ZBORNÍKOVÁ
CZE
21:52:03
2.
 Petra MÜCKOVÁ
CZE 21:52:03
3.
 Eva ŠUPÍKOVÁ
CZE 22:24:54

ON-LINE PŘENOS   KONEČNÉ VÝSLEDKY


  NÍZKOTATRANSKÁ STÍHAČKA


CSUT 2014  -  13. závod
  Nízkotatranská stíhačka
 1. 
 Zbyněk CYPRA + Tomáš SVOBODA
CZE 14:13
2.
 Matúš VENENČÁK + Peter VOLNÁR SVK