AAA
AAA



1991


  DÁLKOVÝ POCHOD 25. - 27. 07. 2014

 24. TÝNIŠŤSKÉ ŠLÁPOTY 118 km CSUT
 ŽAMBERK, DEŠTNÉ V ORLICKÝCH HORÁCH a KVASINY
 PARDUBICKÝ a KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ

 MÍSTA A ČASY STARTŮ:

 ULTRA TRAIL 118 km / 4050 m+
 Žamberk, pivovar Kanec pátek 25.7. 21:30 hod.

 noční dálkový pochod 63 km / 2550 m+

 Žamberk, pivovar Kanec pátek 25.7. 21:30 hod.

 noční dálkový pochod 46 km / 1690 m+
 Žamberk, pivovar Kocour pátek 25.7. 21:30 hod.

 denní dálkový pochod 73 km / 2380 m+
 Deštné v Orlických horách - Zákoutí, hotel Orlice
 sobota 26.7. 5:00 - 10:30 hod.

 denní dálkový pochod 55 km / 1500 m+

 Deštné v Orlických horách - Zákoutí, hotel Orlice
 sobota 26.7. 5:00 - 10:30 hod.


 denní turistický pochod 31 km / 1400 m+
 Deštné v Orlických horách - Zákoutí, hotel Orlice
 sobota 26.7. 5:00 - 10:30 hod.


 denní turistický pochod 24 km / 150 m+
 
Kvasiny, restaurace U Zlatého soudku
 sobota 26.7. 8:00 - 15:00 hod.


 38. KRAJEM ZAPADLÝCH VLASTENCŮ
 50 km, 35 km, 25 km, 14 km
 VYSOKÉ NAD JIZEROU - LIBERECKÝ KRAJ
 MÍSTO STARTU: Vysoké nad Jizerou, areál Šachty
 ČAS STARTU: sobota 26.7. 6:30 - 10:00 hod






 
 DÁLKOVÝ POCHOD 02. 08. 2014

 4. KUDY CHODILI TREMPOVÉ
 HRADIŠTKO - STŘEDOČESKÝ KRAJ
 MÍSTO STARTU: Hradištko - Pikovice, most,
 konečná zastávka autobusu MHD 338
 ČAS STARTU: sobota 2.8. 6:00 - 12:00 hod.

 2. LYSOHORSKÝ ČTYŘLÍSTEK 68 km
 STARÉ HAMRY - MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 MÍSTO STARTU: Staré Hamry, horská chata Švarná Hanka
 ČAS STARTU: sobota 2.8. 7:00 hod.

 20. LÉTO V ŽELEZNÝCH HORÁCH
 SOBÍŇOV - KRAJ VYSOČINA
 MÍSTO STARTU: SobÍňov, hospoda u Štefana
 ČAS STARTU: sobota 2.8. 6:00 - 9:00 hod.


 




 
 DÁLKOV
É POCHODY 08. - 10. 08. 2014


 3.  100 km JAVORNÍKMI 102 km 
 
CSUT - CS1000
 ČADCA - SLOVENSKO (4 km od českých hranic)
 MÍSTO STARTU: Čadca, Námestie slobody
 ČAS STARTU: sobota 9.8. 7:30 hod.

 3. HOSTÝNSKÁ OSMA 64 km, 12 km
 RAJNOCHOVICE - ZLÍNSKÝ KRAJ
 MÍSTO STARTU: Rajnochovice, u obecního úřadu
 ČAS STARTU:
 běh a pochod 64 km sobota 9.8. 8:00 hod.
 rodiný pochod 12 km sobota 9.8. 9:00 hod.

 32. SKALNÍMI HRÁDKY LABSKÝCH PÍSKOVCŮ
 100 km, noční 50 km, 50 km, 35 km, 25 km, 15 km
 KRÁSNÁ LÍPA - ÚSTECKÝ KRAJ
 MÍSTO STARTU: Krásná Lípa, T klub
 ČAS STARTU:
 100 km a noční 50 km pátek 8.8. 19:00 hod.
 50 km, 35 km, 25 km, 15 km sobota 9.8. 6:00 - 10:00 hod.

 HORSKÁ VÝZVA - KRKONOŠE 64 km, 34 km, 17 km
 PEC POD SNĚŽKOU - KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ
 MÍSTO STARTU: Pec pod Sněžkou
 ČAS STARTU:
 64 km pátek 8.8. 23:55 hod.
 34 km sobota 9.8. 9:00 hod.
 17 km sobota 9.8. 10:00 hod.  

 14. BYSTŘECKÉ KILOMETRY
 50 km, 35 km, 25 km, 15 km
 BYSTŘEC - PARDUBICKÝ KRAJ
 MÍSTO STARTU: Bytřec, obecní úřad
 ČAS STARTU: sobota 9.8. 6:00 - 12:00 hod.

 35. KRAJEM MALÍŘŮ VYSOČINY
 50 km, 37 km, 28 km, 22 km, 19 km
 HLINSKO - PARDUBICKÝ KRAJ
 ČAS STARTU: Hlinsko, gymnázium
 MÍSTO STARTU: sobota 9.8. 6:00 - 10:00 hod.

 
31. RAČÍ STEZKA
 50 km, 35 km, 25 km, 15 km
 SEMILY - LIBERECKÝ KRAJ
 MÍSTO STARTU: Semily, sportovní centrum
 ČAS STARTU: sobota 20.9. 6:00 - 10:00 hod.
 


 DÁLKOVÝ POCHOD 16. - 17. 08. 2014

 POCHOD ŠPCH 100 km
 MELČICE-LIESKOVÉ - SLOVENSKO (10 km od českých hranic)
 MÍSTO STARTU: Melčice-Lieskové, nádraží ZSSK Melčice
 ČAS STARTU: sobota 16.8. 6:15 - 8:15 hod.

 12. ZA VIZOVICKÚ TRNKÚ
 42 km, 30 km, 20 km, 17 km
 VIZOVICE - ZLÍNSKÝ KRAJ
 MÍSTO STARTU: Vizovice, sokolovna
 ČAS STARTU: sobota 16.8. 6:30 - 11:15 hod.

 38. PŘES DVA MOSTY
 42 km, 35 km, 25 km, 15 km
 MILEVSKO - JIHOČESKÝ KRAJ
 MÍSTO STARTU: Milevsko, dům kultury
 ČAS STARTU: sobota 16.8. 6:30 - 9:30 hod.


 38. ŠMAJD NAŠÍM OKOLÍM
 55 km, 35 km, 25 km, 15 km
 TRUTNOV - KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ
 MÍSTO STARTU: Trutnov - Bohuslavice, hřiště TJ Bohuslavice
 ČAS STARTU: sobota 16.8. 6:00 - 9:00 hod.



 DÁLKOVÝ POCHOD 22. - 23. 08. 2014

 35. BRNĚNSKÁ PODKOVA 102 km
 BRNO
 MÍSTO STARTU: Brno - Řečkovice, bývalý pivovar Palackého nám.
 ČAS STARTU: pátek 22.8. 20:00 hod. 


 DÁLKOVÝ POCHOD 05. - 07. 09. 2014

 5. BESKYDSKÁ SEDMIČKA 100 km

 
CSUT - CS1000
 POCHOD A BĚH DVOJIC
 TŘINEC - MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 MÍSTO STARTU: Třinec, náměstí Svobody
 ČAS STARTU: sobota 5.9. 22:00 hod.


 DÁLKOVÝ POCHOD 12. - 13. 09. 2014

 46. LANŠKROUNSKÁ KOPA 100 km
 LANŠKROUN - PARDUBICKÝ KRAJ
 MÍSTO STARTU: Lanškroun, dělnický dům
 ČAS STASRTU:  pátek 12.9. 20:00 - 24:00 hod.


 DÁLKOVÉ POCHODY 20. - 21. 09. 2014
 
 3. PONITRIANSKÁ STOVKA 105 km

 CSUT - CS1000 
 NITRA - SLOVENSKO

 MÍSTO STARTU: Nitra, kurhový objezd pod Zoborem
 ČAS STARTU: sobota 20.9. 7:00 hod.

 19. Z BRNA DO BRNA 100 km
 BRNO
 MÍSTO STARTU: Brno
 ČAS STARTU: pátek 19.9. večer

 16. LUŽICKÁ SEDMIČKA
 100 km, noční 55, noční 54 km, denní 55 km, denní 54 km

 BRNIŠTĚ - LIBERECKÝ KRAJ
 MÍSTO STARTU: Brniště, Oáza
 ČAS STARTU:
 100 km, noční 55 km a 54 km pátek 19.9. 17:00 hod.
 denní 55 km a 54 km sobota 20.9. 6:30 hod. 

 2. BRNĚNSKÝ MASAKR 62 km
 BRNO
 MÍSTO STARTU: Brno - Řečkovice, sportovní areál Družstevní
 ČAS STARTU: sobota 20.9. 7:00 hod.

 3. OSMISTOVKY ŽDÁRSKÝCH VRCHŮ
 orientační běh a pochod 45 km vdušnou čarou
 SNĚŽNÉ - KRAJ VYSOČINA
 MÍSTO STARTU: Sněžné - Krátká, skanzen č.p. 2
 ČAS STARTU: sobota 20.9. od 0:00 hod.

 2. HALASOVO KUNŠTÁCKO
 43 km, 34 km, 25 km, 17 km
 LETOVICE - JIHOMORAVSKÝ KRAJ
 MÍSTO STARTU: Letovice, nádraží ČD
 ČAS STARTU: sobota 20.9. 6:30 - 10:00 hod.
 

 DÁLKOVÉ POCHODY 27. - 28. 09. 2014
 
 1. NEZMAR SKY ULTRAMARATON 107 km
 BYSTŘICE - MORAVSKOSLEZKÝ KRAJ
 MÍSTO STARTU: Bystřice
 ČAS STARTU: sobota 27.9. 0:01 hod.

 23. Z DUBČE DO DUBČE
 50 km, 35 km, 25 km, 15 km
 PRAHA
 MÍSTO STARTU: Praha - Dubeč, klubovna oddílu Jestřábi
 ČAS STARTU: sobota 27.9. 7:30 - 9:00 hod.


 DÁLKOVÝ POCHOD 04. - 05. 10. 2014

 3. PRADĚDOVA STOVKA 114 km
 CSUT - CS1000
 ČESKÁ VES - OLOMOUCKÝ KRAJ
 MÍSTO STARTU: Česká Ves, základní škola
 ČAS SATARTU: sobota 4.10. 6:00 hod.

 TEZ VALACHIA RUN - SALOMON ULTRA 95 km
 VSETÍN - ZLÍNSKÝ KRAJ
 MÍSTO STARTU: Vsetín, Panská zahrada
 ČAS STARTU: pátek 3.10. 23:59 hod.


 DÁLKOVÉ POCHODY 10. - 13. 10. 2014


 12. 5BV - PĚT BESKYDSKÝCH VRCHOLŮ
 120 km
  CSUT

 POCHOD A BĚH DVOJIC
 VERDYNĚ - MORAVSKOSLEZKÝ KRAJ
 MÍSTO STARTU: Verdyně, sportovní areál
 ČAS STARTU: pátek 10.10. 22:00 hod.

 33. ZA MALÍNSKÝM KŘENEM 100 km
 KUTNÁ HORA - STŘEDOČESKÝ KRAJ
 MÍSTO STARTU: Kutná Hora, klubovna TJ Puškinská ulice
 ČAS STARTU: pátek 10.10. 18:00 hod.

 
 DÁLKOVÝ POCHOD 25. - 26. 10. 2014
 
 2. PŘEŠPORSKÝ ULTRATRAIL 100 km, 50 km
 BRATISLAVA - SLOVENSKO (40 km od českých hranic)
 MÍSTO STARTU: Bratislava - Dúbravka, dům kultury
 ČAS STASRTU: sobota 25.10. 7:00 hod.
 
 
 DÁLKOVÝ POCHOD 31.10. - 02. 11. 2014

 2. BKL BOUBÍN-LIBLÍN- KLEŤ 100 km
 CSUT
 VIMPERK - JIHOČESKÝ KRAJ
 MÍSTO STARTU: Vimperk, nádraží ČD
 ČAS STARTU: pátek 31.10. 22:00 hod.


 DÁLKOVÝ POCHOD 07. - 08. 11. 2014


 26. VŘESOVICKÁ STOVKA
 BUČOVICE - JIHOMORAVSKÝ KRAJ
 MÍSTO STARTU: Bučovice, bistro u Draka
 ČAS STARTU: pátek 7.11. 20:00 - 22:00 hod.


 DÁLKOVÝ POCHOD 21. - 23. 11. 2014

 26. LOUČENÍ 170 km CS1000 - CSUT
 (EKUT 1 - 55 km + EKUT 2 - 110 km)
 ÚSTÍ NAD LABEM
 MÍSTO STARTU: Ústí nad Labem, pýonýrské centrum Důlce
 ČAS STARTU:
 EKUT 1 - 55 km pátek 21.11. ráno
 EKUT 2 - 110 km pátek 21.11. večer


 DÁLKOVÝ POCHOD 05. - 07. 12. 2014
 

 21. PRAŽSKÁ STOVKA 125 km
 CS1000 - CSUT

 EKUT 3. cca 125 km
 PRAHA
 MÍSTO STARTU: Praha
 ČAS STARTU: pátek 5.12. večer
 
  
 


 

 
 
TÝNIŠŤSKÉ ŠLÁPOTY 2014
ON-LINE PŘENOS   KONEČNÉ VÝSLEDKY
   


STARTOVKA   PROPOZICE   FACEBOOK


  ANDORRA ULTRA TRAIL
RONDA DELS CLIMS
170 km / 13 0000m+


REPORTÁŽ HONZA BARTAS


ANDORRA ULTRATRAIL
RONDA DELS CLIMS 170 km / 13000 m+

1.
 Francesc SOLE DUOCASTELLA  
ESP 30:20:14
2.
 Nickademus Anthony HOLLON
USA 31:20:53
2.
 Carles ROSSELL FALCO AND 31:20:53
2.  Domenec TRASTOY
ESP 31:20:53
35.
 Jan BARTAS
CZE 41:08:44
35.
 Pavel PALONCÝ
CZE 41:08:44
68.
 Martin STÁREK CZE 47:19:01
140.
 Jan SUCHOMEL CZE 55:25:24
158.
 Pavlína PROCHÁZKOVÁ
CZEE 57:53:02
175.  Monika VAROCHOVÁ
CZE 60:29:31
175.
 Petr HRUBÝ
CZE 60:29:31
184.
 Martin FOJTÍK
CZE 61:51:10




105 km / 6830 m+


  VÝSLEDKY
  FOTO SVK ULTRA TRAIL
 
  REPORTÁŽE:

  PAVEL ŠKRABRAHA
  RICHAD POUŠ
  MIROSLAV ULIČNÝ
  DÁŠA SIKOROVÁ


CSUT 2014  -  12. závod
  MALOFATRANSKÁ STOVKA
 1. 
 Patrik HROTEK
SVK 18:00
1.
 Zdenko ŽUFFA SVK 18:00
3.
 Martin KAIS
SVK 18:25

1.
 Linda BENIAČOVÁ
SVK 23:52
2.
 Anna ŐRSI
HUN 26:19
3.
 Petra MÜCKOVÁ
CZE 27:24
3.
 Eva ZBORNÍKOVÁ
CZE 27:24


MISTROVSTVÍ SVĚTA VE SKYRUNNIGU

MS SKYRUNNIG ULTRA 2014
86 km / 6000 m+
1.
 Luis-Alberto HERNANDO ESP 10:25:52
2.
 Francois DHAENE
FRA 10:29:33
3.
 Ben DUFFUS AUS  10:52:33
22.  Jan ZEMANÍK
CZE 12:26:34
44.
 Petr MÍL
CZE 13:35:07
50.
 Radek BRUNNER
CZE 13:54:13
58.
 Jan BARTAS
CZE 14:20:17
91.
 Anna STRAKOVÁ
CZE 15:52:28

   REPORTÁŽE:
   HONZA ZEMANÍK NOVÉ
   PETR MÍL NOVÉ
   SAM STRAKA
   HONZA BARTAS

 

100 MÍL KRAJINOU MALÝCH KARPAT
CSUT 2014  -  11. závod
100 MÍL
KRAJINOU MALÝCH KARPAT

 1. 
 Roman BABULIC
SVK 34:50
1.
 Roman ČERMÁK SVK 34:50
3.
 Tomáš HLAVÁČ
CZE 34:55
 
1.
 Veronika DOLGOS
HUN 43:30



48. KRAKONOŠOVA STOVKA
CSUT 2014  -  10. závod
  KRAKONOŠOVA STOVKA
 1. 
 Jiří HELLEŠÍ
CZE 10:40:27
1.
 Matěj ŠVEC CZE 10:40:27
3.
 Michal VESELÝ
CZE 10:53:35

1.
 Lada MANDLÍKOVÁ
CZE 13:05:55
2.
 Zuzana URBANCOVÁ CZE 13:17:34
3.
 Martina HAMPEJZOVÁ
CZE 13:27:36

 
  VÝSLEDKY
  FOTOGALERIE:
  HORY200
  ROMAN MINAROVIČ
  REPORTÁŽE:
  EDITA MAREČKOVÁ
  RENÉ TRBUŠEK
  MAGDA VANČÁKOVÁ NOVÉ
  FRANTIŠEK FAIT NOVÉ
 

REPORTÁŽE:
JIŘÍ HELLEŠÍ
OLDŘICH BERKA
ZUZANA URBANCOVÁ
MARTINA NĚMEČKOVÁ
HONZA DUŠÁNEK

MARTIN VLASÁK
ELIŠKA MAJOROVÁ
ANTONÍN HEJKRLÍK NOVÉ



 


STEFANIK TRAIL 140

CSUT 2014  -  9. závod
  STEFANIK TRAIL
 1. 
 Mikuláš KÉRI
SVK 17:31
1.
 René MRÁZ SVK 17:31
3.
 Mario JAKUBEK
SVK 18:41
3.
 František KAŇA
SVK 18:41

1.
 Michaela POLAKOVIČOVÁ
SVK 22:03
2.
 Monika VAVROCHOVÁ
CZE 22:49
3.
 Petra MÜCKOVÁ
CZE 24:10

11. MÁTRA 115 - 124 km/6400 m+


CSUT 2014  -  8. závod
  MÁTRA 115

 1. 
 Marius VASILACHE
ROU 14:50
2.
 Gábor PAP HUN 15:45
2.
 Tamás SPERKA
HUN 15:45

1.
 Judit SZABÓ
HUN 19:55
2.
 Gabriella SZENTPÉTERI
HUN 21:14
2.
 Anita SZIMANDL
HUN 21:14
CELKOVÉ VÝSLEDKY


3. BÁNOVSKÁ STOVKA 2014

CSUT 2014  -  7. závod
  BÁNOVSKÁ STOVKA
 1. 
 Mikuláš KÉRI
SVK 13:28:25
1.
 René MRÁZ SVK 13:28:25
3.
 Patrik HROTEK
SVK 14:52:08


1.
 Mónika GRIMM
HUN 22:18:22
2.
 Petra MÜCKOVÁ
CZE 22:56:31
3
 Zlatica MOLČANOVÁ SVK 24:45:11

    NOVÉ VIDEO ADAM LISÝ   VÝSLEDKY



49. PRAHA - PRČICE

  17. 5. 2014



JESENICKÁ STOVKA 2014


CSUT 2014  -  6. závod
  JESENICKÁ STOVKA
 1. 
 Václav KRÁL
CZE 11:36
2.
 Dawid TKACZ POL 11:59
3.
 Jiří HELLEŠÍ
CZE 12:04



1.
 Klára VOZDOVÁ
CZE 15:01
2.
 Anna ČAJKOVÁ
CZE 15:13
3
 Kateřina MAŤÁKOVÁ
CZE 17:58



DEN CESTY JARO 2014

 DEN CESTY - JARO 2014
24 HODINOVÝ TERÉNÍ ZÁVOD
 1. 
 Tomáš HANIČINEC
CZE 154,3 km
2.
 Martin ŠEBÁNEK
CZE 151,2 km
3.
 Lada ZRZAVECKÁ
CZE 148,5 km



1.
 Lada ZRZAVECKÁ
CZE 148,5 km
2.
 Martina VAVÁČKOVÁ
CZE 106,0 km
2.
 Eliška MAJOROVÁ
CZE 106,0 km
 
 REPORTÁŽ ELIŠKA MAJOROVÁ

 REPORTÁŽE NA DC


LAZOVÁ STOVKA 2014


FOTO SVK ULTRA TRAIL
CSUT 2014  -  5. závod
  LAZOVÁ STOVKA
 1. 
 Jan SUCHOMEL
CZE 12:50
2.
 Peter VALO
SVK 13:50
3.
 Matúš ŠKOLNÍK
SVK 13:55


1.
 Zuzana URBANCOVÁ
CZE 15:20
2.
 Ludmila FILIPOVÁ
CZE 18:00
3
 Petra MÜCKOVÁ
CZE 18:45

 REPORTÁŽE:


STOVKA JARNÍM ŠLUKNOVSKEM 2014


CSUT 2014  -  4. závod
  JARNÍM ŠLUKNOVSKEM
 1. 
 László BÁRTA
HUN 15:24:26
1.
 Gábor NYAKAS
HUN 15:24:26
1.
 Jan SUCHOMEL
CZE 15:24:26
1.
 Ladislav ERBERT
CZE 15:24:26


1.
 Alena CERMANOVÁ
CZE 20:44:05
2.
 Anna ŐRSI
HUN 21:58:54
3.
 Mónika GRIMM HUN 23:24:20


  
REPORTÁŽE 2014  VÝSLEDKY




100 MILES OF ISTRIA 2014


česko-slovenský tým na startu    VÝSLEDKY


100 MILES OF ISTRIA 2014 - 165 km
1.
 Jay ALDOUS USA 20:39:31
2.
 Paolo MASAARENTI
ITA 22:04:16
3.
 Enrico VIOLA ITA 23:04:32
5.  Jakub ŘÍDEL CZE 24:38:39
13.
 Jakub HÁJEK
CZE 26:51:32
14.
 Petr HRUBÝ
CZE 26:51:34
24.
 Petr KUBIŠTA
CZE 28:25:15
29.
 Aleš ZAVORAL
CZE 29:06:54
1.
 Marta PORETTI ITA 26:11:18
2.
 Marjeta GOMLIŠAK SLO 27:54:45
3.
 Helena Fric KRIŽANEC SLO 31:39:26
5.  Monika VAVROCHOVÁ
CZE 33:15:20
11.
 Pavlína PROCHÁZKOVÁ
CZE 39:06:05
12.
 Martina NĚMEČKOVÁ
CZE 39:27:27
13.
 Lenka VÁCHOVÁ
CZE 39:38:47
13.
 Eva ZBORNÍKOVÁ
CZE 39:38:47


LETECKÁ STOVKA 2014

CSUT 2014  -  3. závod
 
LETECKÁ STOVKA
 1. 
 Gábor NYAKAS
HUN 13:10
1.
 Matej PÁLENÍK
SVK 13:10
3.
 Roman BABULIC
SVK 13:47
3.
 Mário JAKÚBEK
SVK 13:47

1.
 Alena KOŠNÁROVÁ SVK 19:57
2.
 Veronika DOLGOS
HUN 20:45
3.
 Katarína JANECHOVÁ
SVK 23:30


KYSUCKÁ STOVKA 2014

  VÝSLEDKY
 
 reportáže:

 PETRA MÜCKOVÁ
 MIROSLAV  ULIČNÝ
 PAVEL ŠKRABRAHA
CSUT 2014  -  2. závod
KYSUCKÁ STOVKA
 1. 
 Peter VALO
SVK 17:35
1.
 Patrik HRODEK
SVK 17:35
1.
 Vít OTEVŘEL
CZE 17:35

1.
 Zuzana URBANCOVÁ CZE 20:50
2.
 Petra MÜCKOVÁ
CZE 21:38
3.
 Anna ŐRSI HUN 25:55




TRANS GRAN CANARIA 2014

538. HONZA ZEMANÍK    




 reportáže:
 HONZA ZEMANÍK
 
HONZA BARTAS
ULTRA TRAIL WORD TOUR 2014
TRANS GRAN CANARIA 125 km / 8500 m+ 
1.
 Ryan SANDERS RSA 14:27:42
2.
 Julien CHORIER
FRA  14:38:28
3.
 Timothy OLSON USA 14:36::28
20.  Jan ZEMANÍK CZE 17:26:56
38.
 Jan BARTAS
CZE 19:06:29
69.
 Jakub ŘÍDEL
CZE 21:33:40
DNF
 Pavel PALONCY
CZE 56 km
DNF
 Daniel ORÁLEK
CZE 56 km



 

nové  REPORTÁŽE, FOTKY, VÝSLEDKY 



CSUT 2014  -  1. závod
LEDOPÁDOVÁ STOVKA
 1. 
 Štěpán SKRIPNIK CZE 16:51:20
1.
 Jan FUJÁČEK CZE 16:51:20
3.
 Zdeněk KALENSKÝ CZE 18:06:15
3.
 Ladislav ERBERT CZE 18:06:15

1.
 Zuzana URBANCOVÁ CZE 20:53:39
1.
 Petra MÜCKOVÁ
CZE 20:53:39
3.
 Svatava KUBÁNKOVÁ
CZE 25:44:52
 


PRAŽSKÁ STOVKA SLAVILA DVACETINY

REPORTÁŽE, FOTKY, VÝSLEDKY

20. jubilejní Pražská stovka 2013
Im memoriam Honza Simet 1956 - 2013


Jubilejní ročník Pražské stovky věnuji Honzovi Simetovi. 

Právě on byl jedním těch lidí, kteří mě přivedli ke 100 km dálkovým
pochodům. Zúčastnil se všech 19. ročníků Pražské stovky.

16 x jako účastník a 3 x jako pořadatel, když už kvůli nemoci
nemohl chodit moje extrémní trasy.
Za svoji turistickou kariéru
zvládl nachodit a naběhat přes 150 000 km
a je zapsán
v Guinessově knize rekordů za absolvování 1000 běhů a pochodů
na 100 km.
V roce 1997 byl celkově sedmý na mistrovství světa
v běhu na 48 hodin, druhý v kategorii výkonem 297,3 km.


Byl to však především výborný kamarád, který mě mnohokrát pomohl
zvednout náladu a dostat z krize.
Šel jsem s ním i závěr mého
nejdelšího absolvovaného pochodu na 300 km.
Třicet kilometrů
před cílem jsme celá skupinka zbíhali dolů do Lobendavy a já byl
tak unavený, že jsem dokázal usnout i za běhu.
Zůstal jsem vzadu.
Honza si toho všiml, počkal pod kopcem a dotáhl mě na další kontrolu.
I díky němu jsem došel až do cíle. Jindy jsem zase pomohl já Honzovi.

Protože byl slabý v orientaci a já to s mapou uměl. Podobných
zážitků mám spousty a doufám že je nezapomenu.


Olaf
 


  


BKL 118 km - BOUBÍN - LIBLÍN - KLEŤ

reportáž Eliška Majorová      reportáž Martina Němečková
 

  


11. 5BV - ROŽNOV 2013
reportáž Michal Čeladník     reportáž Petra Mücková
  

  

 MUŽI
 
 1. 16:56
 Zbyněk Cypra
 Tomáš Svoboda  
 
 2. 17:40
 Filip Šilar
 Michal Čeladník
  
 3. 18:52
 Adam Krutiš
 Lukáš Byrtus
 MIX
 
 1. 21:09
 Klára Vozdová
 Jakub Kašparů   
 
 2. 24:36
 Jana Kurajdová
 Filip Černoch
 
 3. 25:03
 Zuzana Kroutilová 
 Martin Šebánek
 ŽENY
 
 1. 29:51
 Lenka Váchová
 Eva Zborníková
 
 2. 32:39
 Michaela Černochová
 Michaela Ouřecká
 
 3. 3BV
 Lada Králová
 Zuzana Hendrychová


2. PRADĚDOVA STOVKA 2013

   
 1. Martin Stárek 13:40
 2. Jiří Helleší 14:11

 2. Václav Král 14:11
    1. Hana Večerková 18:56
    2. Renata Hlaváčová 19:40

    3. Laura Bergerová 19:44


wl