AAA
AAA




1991


  DÁLKOVÝ POCHOD 21. - 23. 11. 2014

 26. LOUČENÍ S TURISTICKÝM ROKEM
 170 km CS1000 - CSUT

 

 
(EKUT 1 - 54 km + EKUT 2 - 116 km):

 
ÚSTÍ NAD LABEM
 
CENTRUM AKCE: Ústí nad Labem, pionýrské centrum Důlce
 
 EKUT 1 - 54 km pátek 21.11. 5:00 hod.
 Krupka - Bohosudov, nádraží ČD Bohosudov
 
 EKUT 2 - 116 km pátek 21.11. 22:00 hod.
 Ústí nad Labem - Střekov, žlutá značka u Setuzy
 
 DALŠÍ TRASY MIMO EKUT:

 ÚSTÍ NAD LABEM, KRUPKA a LOVOSICE
 ÚSTECKÝ KRAJ
 
 pátek den 54 km a 44 km
 
MÍSTO A ČAS STARTU:
 
pátek 21.11. 5:00 hod.
 Krupka - Bohosudov, nádraží ČD Bohosudov

 pátek večer 116 km a noční 48 km
 pátek 21.11. 22:00 hod.
 Ústí nad Labem, žlutá značka u Setuzy

 sobota den 68 km, 50 km a 37 km
 sobota 22.11. 6:00 - 10:00 hod.
 Lovosice, nádraží ČD

 sobota den 25 km a 15 km
 sobota 22.11. 7:00 - 10:00 hod.
 Ústí nad Labem, pionýrské centrum Důlce



 
 DÁLKOVÝ POCHOD 29. 11. 2014

 2. S TRILOBITEM KŘÍŽEM KRÁŽEM PO KOPEČKÁCH
 53 km, 39 km, 27 km, 18 km
 ZDICE - STŘEDOČESKÝ KRAJ
 MÍSTO STARTU: Zdice, nádraží ČD
 ČAS STARTU: sobota 29.11. 7:00 - 11:00 hod.

 




 
 DÁLKOVÉ POCHODY 05. - 07. 12. 2014
 
 
21. PRAŽSKÁ STOVKA 125 km
 CS1000 - CSUT

 
EKUT 3. cca 125 km
 PRAHA a ŠIROKÉ OKOLÍ

 ULTRA TRAIL 125 km

 MÍSTO PREZENTACE:
 Praha - Modřany, ZŠ Profesora Švejcara
 pátek 5.12. do 21:00 hod.
 ve 22:00 odjezd vlakem na místo startu

 DOPROVODNÉ TRASY
 
 DÁLKOVÝ POCHOD 50 km
 
MÍSTO STARTU:
 Štěchovice - Třebenice, Třebenická hospůdka
 ČAS STARTU: sobota 6.12. 8:00 - 12:00 hod.
 
 TURISTICKÝ POCHOD 31 km
 
MÍSTO STARTU:
 Štěchovice - Třebenice, Třebenická hospůdka
 ČAS STARTU: sobota 6.12. 8:00 - 12:00 hod.


  TURISTICKÝ POCHOD 12 km
 
MÍSTO STARTU: Hradištko - Pikovice, restaurace U Dolejších 
 ČAS STARTU: sobota 6.12. 9.30 - 12:00 hod.


 15. SKOBÁCKÉ PUTOVÁNÍ
 50 km, 35 km, 25 km, 15 km
 ÚSTÍ NAD ORLICÍ - PARDUBICKÝ KRAJ
 MÍSTO STARTU: Ústí nad Orlicí, pivnice U Skoby
 ČAS STARTU: sobota 6.12. 7:00 - 10:00 hod.


 
TURISTICKÝ POCHOD 13. 12. 2014

 6. PŘEDVÁNOČNÍ PŘECHOD PO HŘEBENU BRD

 35 km a 16 km
 VŠENORY a OSOV
 MÍSTA STARTŮ:
 35 km Všenory, nádraží ČD (linka S7)
  individuálně sobota 13.12. ráno
 18 km Osov, nádraží ČD
  individuálně sobota 13.12. ráno

 TURISTICKÝ POCHOD 20. 12. 2014


 38. VÁNOČNÍ POCHOD
 35 km, 30 km, 22 km, 12 km
 KOLÍN - STŘEDOČESKÝ KRAJ
 MÍSTO STARTU: Kolín, nádraží ČD (linka S1 a S2)
 ČAS STARTU: sobota 20.12. 8:00 - 10:00 hod.


 TURISTICKÝ POCHOD 25. 12. 2014

 5. MEZI RYBOU A PTÁKEM
 22 km, 10 km
 PRAHA

 MÍSTO STARTU: Praha - Radlická, stanice METRA B
 ČAS STARTU: čtvrtek 25.12. 8:00 - 10:00 hod.

 TURISTICKÝ POCHOD 26. 12. 2014

 39. JENÍKOVSKÝ POCHOD TŘEMI KRAJI
 33 km
 GOLČŮV JENÍKOV - STŘEDOČESKÝ KRAJ
 MÍSTO STARTU:
 Golčův Jeníkov, nádraží ČD Golčův Jeníkov - město
 ČAS STARTU: pátek  26.12. 7:00 - 15:00 hod.  
 

 DÁLKOVÝ POCHOD 28. - 29. 12. 2014

 17. WINTERLICHER VOGTLANDHUNDERTER
 100 km
 FAKENSTEIN - NĚMECKO (10 km od českých hranic)
 MÍSTO STARTU: Falkenstein, tělocvična střední školy
 ČAS STARTU: neděle 28.12. 12:00 


 DÁLKOVÝ POCHOD 29. 01. - 01. 02. 2014


 55. BRTNICKÉ LEDOPÁDY
 100 km, 50 km, 25 km, 15 km
 ČESKÉ ŠVÝCARSKO - ÚSTECKÝ KRAJ
 


 


BLK - BOUBÍN LIBLÍN KLEŤ 2014

 REPORTÁŽE:

 PETR LUKOSZ
 TOMÁŠ KOUTSKÝ
 HONZA DUŠÁNEK
 ALOIS KUNA
 ELIŠKA MAJOROVÁ
 ANETA KRAUSOVÁ
 
CSUT 2014  -  21. závod
  BLK
 1. 
 Petr LUKOSZ
CZE 13:02:06
2.  Tomáš KOUTSKÝ CZE 13:10:19
3.
 Jan BAIER
CZE 13:21:53

1.
 Monika VAVROCHOVÁ
CZE
16:12:52
2.
 Eva ZBORNÍKOVÁ
CZE 17:09:22
3.
 Mónika GRIMM
HUN 18:58:31


STOVKA PODKRKONOŠÍM

VÝSLEDKY

REPORTÁŽE:                                        
JIČÍNSKÝ DENÍK
JAKUB HLAVÁČ
ANTONÍN GRIC
              
CSUT 2014  -  20. závod
  STOVKA PODKRNOŠÍM
 1. 
 Matěj KLUBINA
CZE 12:10:36
2.  Vojtěch PŘIBIL CZE 12:13:01
3.
 Jan NÁPRAVNÍK
CZE 12:14:24

1.
 Kristýna JEŘÁBKOVÁ
CZE
16:01:33
2.
 Andrea NOVÁKOVÁ
CZE 18:23:09
3.
 Karolína JÁNOŠÍKOVÁ
CZE 19:53:27
   


RIP  VLADO ŠVANCÁR

TRAGEDIE POD DRAULAGIRI (8167 m)
  

Vlado před startem Krakonošovy stovky s Krakonošem
ROHOVOR VLADO ŠVANCÁR PRO MKD 2010
  1955 - 2014

HOROLEZECTVÍ:

1998:
Šiša Pangma 8046 m

100 km POCHODY:

hlavní organizátor
LETECKÁ STOVKA

2010
LAZOVÁ STOVKA
1. místo
KRAKONOŠOVA STOVKA
6. místo
LIBERECKÁ STOVKA
1. místo
LOUČENÍ
3. místo

2011
BÁNOVSKÁ STOVKA
5. místo
KRAKONOŠOVA STOVKA
14. místo
5BV
9. místo
PRAŽSKÁ STOVKA
33. místo

2012
LAZOVÁ STOVKA
3. místo
TRNAVSKÁ STOVKA
8. místo
100 km JAVORNÍKY
2. místo


2013
LAZOVÁ STOVKA
15. místo
100 km JAVORNÍKY
8. místo

 
  

5BV - PĚT BESKYDSKÝCH VRCHOLŮ




CSUT 2014  -  19. závod
  5BV - pět beskydských vrcholů
 1. 
 Tomáš PETREČEK + Jan ZEMANÍK
CZE 17:48
2.
 Jan KOTYK + Miroslav SEIDL CZE 18:00
3.
 Vít OTEVŘEL + Miroslav SPRATEK
CZE 19:28

1.
 Anna ČAJKOVÁ + Tomáš PETER
CZE 20:35
2.
 Daniela ŠIMČÍKOVÁ + Petr KLOS
CZE 24:52
3.
 Jana GLABAZŇOVÁ + Jan HOLEC
CZE 25:31


 

MAGREDI MOUNTAIN TRAIL


 REPORTÁŽ SKYRUNNING.CZ

 REPORTÁŽ 12HONZADE

 REPORTÁŽ HONZA DUŠÁNEK


 REPORTÁŽ GAB. LUSTIŠANOVÁ


 

MTT 100 MILE  158 km / 7704 m+
1.
 Charlie SHARPE 
GBR 22:13:58
2.
 Jakub ŘÍDEL
CZE 24:27:09
3.
  Pietro TOFFOLI ITA 24:32:10
11.
 Lukáš HŮLKA
CZE 27:26:16
13.  Anna STRAKOVÁ
CZE 29:00:44
13.
 Jan SUCHOMEL
CZE 29:00:44
16.
 Michal VALENTA
CZE 29:34:21
16.
 Jan DUŠÁNEK CZE 29:34:21
32.
 Monika VAVROCHOVÁ
CZE 33:11:13
37.
 Petr HRUBÝ
CZE 33:51:24
41.  Jaroslav KRAMEŠ
CZE 34:32:24
41.
 Kristýna HÁJKOVÁ
CZE 34:32:24
58.
 Jan HANOUSEK
CZE 35:28:26
50.
 Gabriela LUSTIŠANOVÁ
SVK 35:30:13
50.
 Zbyněk BAJTEK
CZE 35:30:13
58.
 Samuel STRAKA
CZE 37:06:12
  

3. PRADĚDOVA STOVKA 2014

stoupání do nebe na Šerák -  foto Ivana Čahojová


VÝSLEDKY






FOTOGALERIE MAREK MEJSTŘÍK


REPORTÁŽ ELIŠKA MAJOROVÁ

CSUT 2014  -  18. závod
  PRADĚDOVA STOVKA
 1. 
 Jan FUJÁČEK
CZE 14:26
2.  Michal KURKA CZE 15:24
3.
 Petr DROBEK
CZE 15:25
 3.  Ladislav ERBERT
CZE 15:25

1.
 Eva ZBORNÍKOVÁ
CZE
19:08
2.
 Kateřina ČECHOVÁ
CZE 20:50
3.
 Anna ŐRSI
HUN 22:23


NEZMAR SKY ULTRAMARATON



NEZMAR SKY ULTRAMARTAON
  Skyrunner Czech Series
 1. 
 Vít OTEVŘEL
CZE 15:20
1.
 Marek CAUSIDIS CZE 15:20
3.
 Tomáš SVOBODA CZE 15:40

1.
 Lada MADLÍKOVÁ
CZE
17:24
2.
 Zuzana URBANCOVÁ
CZE 17:45
3.
 Lada ZRZAVECKÁ
CZE 18:00
 
 NOVÉ
 REPORTÁŽ MAREK CAUSIDIS
 REPORTÁŽ PETRA MÜCKOVÁ









 VÝSLEDKY


 PRŮBĚH "PODUJATIA"


 REPORTÁŽ RICHARD POUŠ
 
 REPORTÁŽ MARTIN KOVAL
 
CSUT 2014  -  17. závod
  Ponitrianka stovka
 1. 
 Martin KAIS
SVK 11:12
2.
 Martin KOVAĽ SVK 11:50
3.
 Ivan MUDROŇ
SVK 11:56

1.
 Radka PAULÍNOVÁ
SVK 16:10
2.
 Viola DRENKOVÁ
SVK 16:20
2.
 Zuzana ALEXANDERČÍKOVÁ
SVK 17:48




5. BESKYDSKÁ SEDMIČKA 2014


 NOVÉ
TELEVIZNÍ POŘAD VERTIKAL
REPORTÁŽ MARTIN URBANÍK
CSUT 2014  -  16. závod
 
Beskydská sedmička
 1. 
 Stanislav NAJVERT + Petr ŽÁKOVSKÝ
CZE 12:08:57
2.
 Pavel BALABA + Zdeněk KŘÍŽ CZE 12:42:15
3.
 Marek NOVOTNÝ + Kamil BEZDĚK
CZE 12:42:36

1.
 Patricia PUKLOVÁ + Aleš PALKO
SVK 14:09:36
2.
 Lada ZRZAVECKÁ + Martin DUNGL
CZE 15:23:57
3.
 Klára RAMPÍROVÁ + Libor UHER
CZE 15:32:32

1.
 Linda BENIAČOVÁ + Marcela MIKULECKÁ
SVK  15:52:50
2.
 Lucie ODEHNALOVÁ + Alice MARTIKÁNOVÁ
CZE 17:16:26
3,
 Hana VEČERKOVÁ + KristIna OBRUČOVÁ
CZE 17:42:57
  

UTMB 2014
 
 REPORTÁŽE:

 NOVÉ
 
UTMB MARTINA NĚMEČKOVÁ


 
CCC ZDENĚK KŘÍŽ
 


  TDS PETRA MÜCKOVÁ


  CCC MICHAEL NOVÁK


  UTMB MIROSLAV ULIČNÝ






UTMB 2014
UTMB FULL 169 km / 9600 m+
1.
 François D'HAENE  
FRA 20:11:44
2.
 Tofol CASTANER BERNAT
ESP 20:55:42
2.
 Iker KARRERA ARANBURU ESP 20:55:42
353.
 Peter LEŠTÁK
SVK 36:18:54
687.  Petr KUBIŠTA
CZE 40:00:36
791.
 Michal VAVÁK
CZE 41:04:43
1100.
 Barabara SEMBOL
CZE 43:34:11
1100.
 Zbyšek SEMBOL CZE 43:34:11
1175.
 Josef ZMÁTLO CZE 43:57:53
1311.
 Ondřej FREMUNT
CZE 44:45:58
1452.  Martina NĚMEČKOVÁ
CZE 45:17:41
1455.
 Jan ADAMOVE
SVK 45:17:51
1458.
 Jaroslav DEJ
SVK 45:17:57
1476.
 Vít SEMENEC
CZE 45:22:22
1477.
 Miroslav ULIČNÝ
SVK 45:22:23



UTMB 2014
TDS 119 km / 7250 m+
1.
 Xavier THEVENARD  
FRA 14:10:37
2.
 Samir TAMANG
NEP 14:45:33
3.
 Jordi BES ESP 14:47:47
272.  Milan MIŠÁK
CZE 25:18:00
273.
 Václav MARTINEC
CZE 25:18:01
274.
 Michal NAVRÁTIL
CZE 25:18:03
427.
 Petra MÜCKOVÁ CZE 27:09:06
538.
 Josef RAJSKÝ CZE 28:27:04
581.
 Martin KRATOCHVÍL
CZE 28:41:14
743.  Tomáš BIČÍK
CZE 30:20:07
1066.
 Michael NOVÁK
CZE 32:56:57


UTMB 2014
CCC 101 km / 6100 m+
1.
 Pau BARTOLO
ESP 11:21:16
2.
 Christophe PERRILLAT
FRA 11:50:47
3.
 Iker KARRERA ARANBURU FRA 11:52:18
12.  Zdeněk KŘÍŽ
CZE 13:21:15
66.
 Martin KOVAL
SVK 15:42:13
180.
 Vladimír TEJKAL
CZE 17:43:40
221.
 Mikuláš LUKAČ
SVK 18:18:30
256.
 Richad JUREČKA
CZE 18:40:44
365.
 Jiří JANUŠKA CZE 19:51:38
403.
 Jela FURUCOVÁ
SVK 20:17:27
492.
 Tomáš KOVAL
SVK 20:23:43
601.
 František ČECH CZE 21:56:52
935.
 Vladimír FEJDI
SVK 24:06:24
816.
 Michal EGERT
CZE 23:15:54



100 km JAVORNÍKMI 2014

CSUT 2014  -  15. závod
  100 km Javorníkmi
 1. 
 Mikuláš KÉRI
SVK 11:35
2.
 Matúš ŠKOLNÍK SVK 12:28
3.
 Tomáš BABIC SVK 12:47
3.
 Gábor NYAKAS
HUN 12:47

1.
 Gabriela LUSTIŠNOVÁ
SVK 16:44
2.
 Katarína JANECHOVÁ
SVK 19:18
2.
 Kateřina JABŮRKOVÁ
CZE 19:18
 VÝSLEDKY
 FOTO ROMAN MINAROVIČ

 FOTO MAJA PROKIPČAKOVÁ
REPORTÁŽE:
ELIŠKA MAJOROVÁ
GABRIELA LUSTIŠANOVÁ



TÝNIŠŤSKÉ ŠLÁPOTY 2014


CSUT 2014  -  14. závod
  TÝNIŠŤSKÉ ŠLÁPOTY
 1. 
 JIří HELLEŠÍ
CZE 15:14:44
2.
 Ladislav ERBERT CZE 16:21:00
3.
 Martin CARVAN
CZE 16:40:00

1.
 Eva ZBORNÍKOVÁ
CZE
21:52:03
2.
 Petra MÜCKOVÁ
CZE 21:52:03
3.
 Eva ŠUPÍKOVÁ
CZE 22:24:54

NOVÉ  REPORTÁŽE 2014
   


ON-LINE PŘENOS   KONEČNÉ VÝSLEDKY


  NÍZKOTATRANSKÁ STÍHAČKA


CSUT 2014  -  13. závod
  Nízkotatranská stíhačka
 1. 
 Zbyněk CYPRA + Tomáš SVOBODA
CZE 14:13
2.
 Matúš VENENČÁK + Peter VOLNÁR SVK 14:17
3.
 Ivan MUDROŇ + Patrik HROTEK
SVK 14:46

1.
 Kristýna SKALICKÁ + Filip ŠILAR
CZE 16:05
2.
 Silvia PETRJANOŠOVÁ + Mario JAKÚBEK
SVK 17:19
3.
 Zuzana URBANCOVÁ + Peter VALO
CZE + SVK 18:12
VÝSLEDKY

REPORTÁŽE:             
HIKING.SK
KRISTÝNA SKALICKÁ
ZUZANA URBANCOVÁ
PETR KUČERA
MARTIN KOVAL
MATÚŠ VNENČÁK
ZUZANA KADLČÁKOVÁ
VETROPLACH.SK





  ANDORRA ULTRA TRAIL
RONDA DELS CLIMS

170 km / 13 0000m+




 REPORTÁŽE:

 
 
HONZA BARTAS


 NOVÉ:


 JAN SUCHOMEL

 PAVLÍNA PROCHÁZKOVÁ

 PAVEL PALONCÝ
ANDORRA ULTRATRAIL
RONDA DELS CLIMS 170 km / 13000 m+

1.
 Francesc SOLE DUOCASTELLA  
ESP 30:20:14
2.
 Nickademus Anthony HOLLON
USA 31:20:53
2.
 Carles ROSSELL FALCO AND 31:20:53
2.  Domenec TRASTOY
ESP 31:20:53
35.
 Jan BARTAS
CZE 41:08:44
35.
 Pavel PALONCÝ
CZE 41:08:44
68.
 Martin STÁREK CZE 47:19:01
140.
 Jan SUCHOMEL CZE 55:25:24
158.
 Pavlína PROCHÁZKOVÁ
CZEE 57:53:02
175.  Monika VAROCHOVÁ
CZE 60:29:31
175.
 Petr HRUBÝ
CZE 60:29:31
184.
 Martin FOJTÍK
CZE 61:51:10





105 km / 6830 m+


  VÝSLEDKY

  FOTO SVK ULTRA TRAIL
 
  REPORTÁŽE:

 

 
PAVEL ŠKRABRAHA
  RICHAD POUŠ
  MIROSLAV ULIČNÝ
  DÁŠA SIKOROVÁ
CSUT 2014  -  12. závod
  MALOFATRANSKÁ STOVKA
 1. 
 Patrik HROTEK
SVK 18:00
1.
 Zdenko ŽUFFA SVK 18:00
3.
 Martin KAIS
SVK 18:25

1.
 Linda BENIAČOVÁ
SVK 23:52
2.
 Anna ŐRSI
HUN 26:19
3.
 Petra MÜCKOVÁ
CZE 27:24
3.
 Eva ZBORNÍKOVÁ
CZE 27:24


MISTROVSTVÍ SVĚTA VE SKYRUNNIGU

MS SKYRUNNIG ULTRA 2014
86 km / 6000 m+
1.
 Luis-Alberto HERNANDO ESP 10:25:52
2.
 Francois DHAENE
FRA 10:29:33
3.
 Ben DUFFUS AUS  10:52:33
22.  Jan ZEMANÍK
CZE 12:26:34
44.
 Petr MÍL
CZE 13:35:07
50.
 Radek BRUNNER
CZE 13:54:13
58.
 Jan BARTAS
CZE 14:20:17
91.
 Anna STRAKOVÁ
CZE 15:52:28

 
  REPORTÁŽE:
   HONZA ZEMANÍK
   PETR MÍL
   SAM STRAKA
   HONZA BARTAS


 

100 MÍL KRAJINOU MALÝCH KARPAT
CSUT 2014  -  11. závod
100 MÍL
KRAJINOU MALÝCH KARPAT

 1. 
 Roman BABULIC
SVK 34:50
1.
 Roman ČERMÁK SVK 34:50
3.
 Tomáš HLAVÁČ
CZE 34:55
 
1.
 Veronika DOLGOS
HUN 43:30



48. KRAKONOŠOVA STOVKA
CSUT 2014  -  10. závod
  KRAKONOŠOVA STOVKA
 1. 
 Jiří HELLEŠÍ
CZE 10:40:27
1.
 Matěj ŠVEC CZE 10:40:27
3.
 Michal VESELÝ
CZE 10:53:35

1.
 Lada MANDLÍKOVÁ
CZE 13:05:55
2.
 Zuzana URBANCOVÁ CZE 13:17:34
3.
 Martina HAMPEJZOVÁ
CZE 13:27:36

 
  VÝSLEDKY
  FOTOGALERIE:
  HORY200
  ROMAN MINAROVIČ
  REPORTÁŽE:
  EDITA MAREČKOVÁ
  RENÉ TRBUŠEK
  MAGDA VANČÁKOVÁ
  FRANTIŠEK FAIT
 

REPORTÁŽE:
JIŘÍ HELLEŠÍ
OLDŘICH BERKA
ZUZANA URBANCOVÁ
MARTINA NĚMEČKOVÁ
HONZA DUŠÁNEK

MARTIN VLASÁK

ELIŠKA MAJOROVÁ
ANTONÍN HEJKRLÍK


 


STEFANIK TRAIL 140

CSUT 2014  -  9. závod
  STEFANIK TRAIL
 1. 
 Mikuláš KÉRI
SVK 17:31
1.
 René MRÁZ SVK 17:31
3.
 Mario JAKUBEK
SVK 18:41
3.
 František KAŇA
SVK 18:41

1.
 Michaela POLAKOVIČOVÁ
SVK 22:03
2.
 Monika VAVROCHOVÁ
CZE 22:49
3.
 Petra MÜCKOVÁ
CZE 24:10

11. MÁTRA 115 - 124 km/6400 m+


CSUT 2014  -  8. závod
  MÁTRA 115

 1. 
 Marius VASILACHE
ROU 14:50
2.
 Gábor PAP HUN 15:45
2.
 Tamás SPERKA
HUN 15:45

1.
 Judit SZABÓ
HUN 19:55
2.
 Gabriella SZENTPÉTERI
HUN 21:14
2.
 Anita SZIMANDL
HUN 21:14
CELKOVÉ VÝSLEDKY


3. BÁNOVSKÁ STOVKA 2014

CSUT 2014  -  7. závod
  BÁNOVSKÁ STOVKA
 1. 
 Mikuláš KÉRI
SVK 13:28:25
1.
 René MRÁZ SVK 13:28:25
3.
 Patrik HROTEK
SVK 14:52:08


1.
 Mónika GRIMM
HUN 22:18:22
2.
 Petra MÜCKOVÁ
CZE 22:56:31
3
 Zlatica MOLČANOVÁ SVK 24:45:11

    NOVÉ VIDEO ADAM LISÝ   VÝSLEDKY



49. PRAHA - PRČICE

  17. 5. 2014



JESENICKÁ STOVKA 2014


CSUT 2014  -  6. závod
  JESENICKÁ STOVKA
 1. 
 Václav KRÁL
CZE 11:36
2.
 Dawid TKACZ POL 11:59
3.
 Jiří HELLEŠÍ
CZE 12:04



1.
 Klára VOZDOVÁ
CZE 15:01
2.
 Anna ČAJKOVÁ
CZE 15:13
3
 Kateřina MAŤÁKOVÁ
CZE 17:58



DEN CESTY JARO 2014

 DEN CESTY - JARO 2014
24 HODINOVÝ TERÉNÍ ZÁVOD
 1. 
 Tomáš HANIČINEC
CZE 154,3 km
2.
 Martin ŠEBÁNEK
CZE 151,2 km
3.
 Lada ZRZAVECKÁ
CZE 148,5 km



1.
 Lada ZRZAVECKÁ
CZE 148,5 km
2.
 Martina VAVÁČKOVÁ
CZE 106,0 km
2.
 Eliška MAJOROVÁ
CZE 106,0 km
 
 REPORTÁŽ ELIŠKA MAJOROVÁ

 REPORTÁŽE NA DC


LAZOVÁ STOVKA 2014


FOTO SVK ULTRA TRAIL
CSUT 2014  -  5. závod
  LAZOVÁ STOVKA
 1. 
 Jan SUCHOMEL
CZE 12:50
2.
 Peter VALO
SVK 13:50
3.
 Matúš ŠKOLNÍK
SVK 13:55


1.
 Zuzana URBANCOVÁ
CZE 15:20
2.
 Ludmila FILIPOVÁ
CZE 18:00
3
 Petra MÜCKOVÁ
CZE 18:45

 REPORTÁŽE:


STOVKA JARNÍM ŠLUKNOVSKEM 2014


CSUT 2014  -  4. závod
  JARNÍM ŠLUKNOVSKEM
 1. 
 László BÁRTA
HUN 15:24:26
1.
 Gábor NYAKAS
HUN 15:24:26
1.
 Jan SUCHOMEL
CZE 15:24:26
1.
 Ladislav ERBERT
CZE 15:24:26


1.
 Alena CERMANOVÁ
CZE 20:44:05
2.
 Anna ŐRSI
HUN 21:58:54
3.
 Mónika GRIMM HUN 23:24:20


  
REPORTÁŽE 2014  VÝSLEDKY




100 MILES OF ISTRIA 2014


česko-slovenský tým na startu    VÝSLEDKY


100 MILES OF ISTRIA 2014 - 165 km
1.
 Jay ALDOUS USA 20:39:31
2.
 Paolo MASAARENTI
ITA 22:04:16
3.
 Enrico VIOLA ITA 23:04:32
5.  Jakub ŘÍDEL CZE 24:38:39
13.
 Jakub HÁJEK
CZE 26:51:32
14.
 Petr HRUBÝ
CZE 26:51:34
24.
 Petr KUBIŠTA
CZE 28:25:15
29.
 Aleš ZAVORAL
CZE 29:06:54
1.