HLAVNÍ STRANA

 Registrační email rozesíláme postupně se zpožděním.

STARTOVNÍ LISTINA - AKTUALIZACE  22.07.2018 22:56
S.Č.
 JMÉNO  ROČNÍK  STÁT
 TEAM - MĚSTO TRASA  STAUS
1.
Tomáš KRCHŇÁK
1973
CZE  Ostrava
115
zaplaceno
2.
Ladislav STANČO
1977
CZE  SK Hory beraní hlavy - Čelákovice 115 zaplaceno
3.
Daniel EŠLER
1977 CZE  MB Sauny - Mladá Boleslav
115 zaplaceno
4.
Jaroslav NETUŠIL
1971
CZE  TJ Sokol Jamné nad Orlicí - Jamné nad Orlicí
115 zaplaceno
5.
Roman NĚMEC
1980
CZE  Trailrun.cz / Makej vole!
115 zaplaceno
6.
Stanislav BADAL
1960 CZE  Zábřeh
115 zrušeno
7.
Áron DIENES
1977
HUN TTT / Hit Pajzsa Nemzeti Egylet / Hérics TTSE - Szár
115 cizinec 500
8.
Václav BAŠEK
1974
CZE  Fan Klub Milešovka - Žalany
115
zaplaceno
9.
Petr ČÍŽEK
1984 CZE  Ostrava
115 zaplaceno
10.
Jiří LINHART
1972 CZE  yeti - Havířov
115 zaplaceno
11.
Andras SZENDRODI
1965
HUN TTT - Karancsalja
115 cizinec 500
12.
Martin KRČMA
1978
CZE  Ostrava
115 waiting 500
13.
Karel MAREK
1987
CZE  #HatersBRNO - Brno
115 zaplaceno
14.
Ferenc VENCZL
1973
HUN TTT - Ercsi
115 cizinec 500
15.
Tomáš PRÁŠEK
1976 CZE  Kuřim
115 zaplaceno
16.
Jiří JOHAN
1969
CZE  Indičtí chodci - Zdice
115 waiting 500
17.
Denisa VLKOVÁ
1992
CZE  Spřátelená zvěř - Vítkov
115 zaplaceno
18.
Ondřej PÁTEK
1989
CZE  Praha 115 zaplaceno
19.
Zdeněk NAVRACKÝ
1973
CZE  Regiment 21 - Praha
115 zaplaceno
20.
Tomáš MISAŘ
1985
CZE  M.T.D.E. - Zlín
115 waiting 500
21.
Blanka ŠAFRÁNKOVÁ
1970
CZE  Arrow - Pátek
115 zaplaceno
22.
Daniel JOBB
1982
CZE  Krušnohorci - Klášterec nad Ohří
115 zaplaceno
23.
Csaba HEGEDÜS
1984
HUN Dég
115 cizinec 500
24.
Dalimil HOTA
1998
CZE  Praha
115 zrušeno
25.
Miroslava MALINOVÁ
1975
CZE  Krušnohorci - Chomutov 115 zaplaceno
26.
Andrea NOVÁKOVÁ
1983
CZE  Náchod
115 zaplaceno P
27.
Daniel BÖSE
1973
CZE  Ostrava 115 zaplaceno
28.
Monika REBCOVÁ
1977
CZE  Praha
115 zaplaceno
29.
Kateřina HELIKAROVÁ
1986
CZE  Nové Město nad Metují
115 zaplaceno
30.
Olga DASTYCHOVÁ
1982
CZE  Tlumačov
115 zaplaceno
31.
Tomáš KREJČÍK
1973
CZE  Průhonice
115 zaplaceno
32.
Helena MALÁ
1981
CZE  Roztoky u Prahy
115 zaplaceno
33.
Romana DAVIDOVÁ
1971
CZE  Ženklava
115 zaplaceno
34.
Vít ZAHRÁDKA
1978
CZE  Spřátelená zvěř - Jesenice
115 zaplaceno
35.
Jiří ZITA
1982
CZE  BadBoyTeam - Čelákovice
115 zaplaceno
36.
Hana VÁCHOVÁ
1980
CZE  Praha
115 waiting 500
37.
Eduard HEČKO
1962
CZE  Mimoň
115 zaplaceno
38.
Máté TARNAI
1984
HUN MVTE, TTT - Budapest
115 cizinec 500
39.
Lukáš KUBEC
1986
CZE  ČNB - Týniště nad Orlicí
115 waiting 500
40.
Jiří KOSTELNÍK
1983
CZE  Žatec
115 waiting 500
41.
Pavel BOREK
1974
CZE  Runsport team - Ústí nad Orlicí
115 zaplaceno
42.
Filip SMETANA
1985
CZE  Větřní - Praha
115 zaplaceno
43.
Ivana ČAHOJOVÁ
1964
CZE  Praha
115 zaplaceno
44.
David KLÍMA
1971
CZE  Panská Habrová - Rychnov nad Kněžnou
115 zaplaceno
45.
Milan HOTA
1957
CZE  TJ Šmatlak Oldřichovice - Třinec
115 zaplaceno
46.
Adam BLISA
1991
CZE  Brno
115 zaplaceno
47.
Tomáš HONEGR
1979
CZE  Hořice
115 zaplaceno
48.
Petr PŘÍKAZKÝ
1989
CZE  Brno
115 zaplaceno
49.
Martina NĚMEČKOVÁ
1965
CZE  Praha
115 zaplaceno
50.
Michaela SVOBODOVÁ
1983
CZE  Jablonec nad Nisou
115 zaplaceno
51.
Petr ŠMATOLÁN
1969
CZE  Hradec Králové
115 zaplaceno
52.
Milan MIKULÁŠEK
1972
CZE  Desná
115 zaplaceno
53.
Robert DEKOV
1975
CZE  Očelice
115 zaplaceno
54.
Jiří UČÍK
1978
CZE  Hřibiny-Ledská
115 zaplaceno
55.
Pavel POTOČEK
1960
CZE  Vrtule Ledská - Běleč nad Orlicí
115 zaplaceno
56.
Eliška KANIOVÁ
1985
CZE  Lipová-lázně
115 zaplaceno P
57.
Vladimír DIATKA
1967
CZE  Brno
115 zaplaceno
58.
Věra HEJKRLÍKOVÁ
1964
CZE  HejaHejTrail.cz - Velký Újezd
115 zaplaceno
59.
Antonín HEJKRLÍK
1962
CZE  HejaHejTrail.cz - Velký Újezd 115 zaplaceno
60.
Lukáš ŠMAHEL
1978
CZE  Měsíční Husky - Strunkovice nad Blanicí
115 zaplaceno
61.
Jan KOZÁK
1962
CZE  CK Vinohradské Šlapky
115 zaplaceno
62.
Pavel OUBRECHT
1961
CZE  Týniště nad Orlicí
115 zaplaceno
63.
Jan VOCÁSEK
1980
CZE  Kolín
115 zaplaceno
64.
Eva KUBRICHTOVÁ
1975
CZE  K2 - Ústí nad Labem
115 zaplaceno
65.
Jiří KERLIK
1971
CZE  K2 - Most
115 zaplaceno
66.
Jiří HOFMAN
1970
CZE  Praha
115 zaplaceno P
67.
Jakub MARKEVIČ
1991
CZE  Xs SPORT NUTRITION - Litovel
115 waiting 600
68.
Peter VALA
1989
CZE  Ostrava
115 zaplaceno
69.
Marek ŽERAVÍK
1984
CZE  Chodíci zlo II - Pardubice
115 zaplaceno
70.
Luděk ŠREJBER
1954
CZE  Sokol Duchcov - Teplice
115 zaplaceno
71.
Filip DRAZDÍK
1995
CZE  KČT Trilobit Brarrandov
115 waiting 600
72.
Jiří KONDERLA 1959
CZE  Bystřice nad Olší
115 zaplaceno
73.
Aneta UNGEROVÁ
1983
CZE  Český běžecký klub, z.s - Jeneč
58 waiting 200
74.
Jiří ŠTOS
1973
CZE  Ostřešany
115 zaplaceno
75.
Peter LEŠTÁK
1967
SVK JAMES Bratislava - Bratislava
115 cizinec 600
76.
Nikolas ROLET
1973
FRA Praha
115 zaplaceno
77.
Stanislav KORBER
1982
CZE  Nucený výsek - Babice
115 waiting 600
78.
Jan OLDŘICH
1992
CZE  Jiříkovice
58 waiting 200
79.
Dagmar KUBROVÁ
1963
CZE  Hradec Králové
58 zaplaceno
80.
Václav KUBR
1955
CZE  Hradec Králové
58
zaplaceno
81.
Lubomír CAKL
1961
CZE  České Budějovice
58
zaplaceno
82.
Viktor KARCOL 1967
SVK DZH Zázrivá - Zázrivá
115 cizinec 600
83.
Petr ZAORAL
1980
CZE  Praha
115 zaplaceno
84.
Pavel KOZA
1978
CZE  Praha
115 zaplaceno
85.
Marie BALŠÍNKOVÁ
1980
CZE  Brno 115 zaplaceno
86.
Jiří SAMEC
1984
CZE  Hradec Králové
115 zaplaceno
87.
David MIŠUREC
1981
CZE  Pozitivní Externality - Praha
115 zaplaceno
88.
Zbyněk SVOBODA
1972
CZE  Brno
115 zaplaceno
89.
Pavel KOČÍB
1977
CZE  Zašová
115 waiting 600
90.
Klára ZELENKOVÁ
1988
CZE  SRTG Praha - Praha
115 zaplaceno
91.
Jakub SOUČEK
1983
CZE  Velim
115 waiting 600
92.
Robert KRUNČÍK
1979
CZE  Praha
115 zaplaceno
93.
Josef MATĚJKA
1973
CZE  Praha
115 zaplaceno
94.
Zdeněk VÉMOLA
1975
CZE  Sova Run Brno - Brno
115 zaplaceno
95.
Václav STRNAD
1984
CZE  Sova Run Brno - Brno 115 zaplaceno
96.
Dalibor FUKALA
1971
CZE  oldpunx - Praha
58 zaplaceno
97.
Miroslav SOUČEK
1968
CZE  Hradištsko
115 zaplaceno
98.
Pavel KOLLER
1970
CZE  Bezdědice - Hostomice
115 waiting 600
99.
Jaroslav HRABICA
1980
CZE  Český zahrádkářský svaz
115 waiting 600
100.
Martina METZOVÁ
1971
CZE  MK Saitl Ostrava - Ostrava
115 waiting 600
101.
Josef KRÁTKÝ
1965
CZE  Hvězda Pardubice - Vysoká nad Labem
58 waiting 600
102.
Marek MORAVEC
1976
CZE  MK Saitl Ostrava - Ostrava 115 waiting 600
103.
Vít OTEVŘEL
1988
CZE  Columbia Montrail
115 zaplaceno
104.
Jan DURŠPEK 1977
CZE  Plzeň
115 zaplaceno
105.
Daniel VOJTÍŠEK
1973
CZE  KČT Praha - Praha
115 zaplaceno
106.
Jiří HÁJEK
1980
CZE  Brno
115 waiting 600
107.
Dušan KOLESÁR
1979
CZE  Asterix a Obelix - Malé Svatoňovice
115 zaplaceno
108.
Petr ZÁLUŽANSKÝ
1970
CZE  TJ Turista Kutná Hora - Kutná Hora
115 waiting 600
109.
Jaroslav BORÁŇ
1980
SVK Trenčín
115 cizinec 600
110.
Vladimír ŘEHÁK
1988
CZE  TJ Velichovky - Karviná
115 waiting 600
111.
Ondřej PLAŠIL
1982
CZE  Praha
115 zaplaceno
112.
Dušan KLÍMA
1997
CZE  Praha
115 waiting 700
113.
Radim ZAPLETAL
1978
CZE  DVA - Prostějov
58 waiting 250
114.
Petra ZAPLETALOVÁ
1982
CZE  DVA - Prostějov
115 waiting 250
115.
Zuzana OKRUHLICOVÁ
1980
SVK Nezávislosť BA - Bratislava
115 cizinec 700
116.
Ľubomír OKRUHLICA
1952
SVK Nezávislosť BA - Bratislava 115 cizinec 700
117.
Marek TANCIK
1972
CZE  Praha
58 zaplaceno
118.
Ladislav MAREŠ
1972
CZE  Tesil Milevsko - Milevsko
115 zaplaceno
119.
Jiří TOMAN
1977
CZE  Sanasport Runners - Prostějov
115 zaplaceno
120.
Martin KAVAN
1968
CZE  Beskydy runners - Rožnov pod Radhoštěm
115 zaplaceno
121.
Ludmila LOSENSKÁ
1975
CZE  Kralův Dvůr
58 waiting 250
122.
Jiří PEŠTA
1972
CZE  Milevsko
115 zaplaceno
123.
Pavel TVRZ
1970
CZE  Bor
115 zaplaceno
124.
David FIŠER
1976
CZE  Hronov
58 zaplaceno
125.
Milan NEJMAN
1982
CZE  Praha
115 zaplaceno
126.
Tomáš VRZÁČEK
1974
CZE  LiveToTell
58 zaplaceno
127.
Monika NOVÁ
1975
CZE  Praha
58 zaplaceno
128.
Vladimíra VARMUŽOVÁ
1969
CZE  KČT Chomutov - Chomutov
115 waiting 700
129.
Jiří HONZAJK
1982
CZE  Trailpoint - Praha
115 zaplaceno
130.
Michal SEKYRA
1992
CZE  Běžíme.cz - Týniště nad Orlicí
115 zaplaceno
131.
Jiří BLÁHOVEC
1992
CZE  Běžíme.cz - Neratov 115 zaplaceno
132.
Dušan MIEZGA
1974
SVK Vrbové
115 cizinec 700
133.
Ondřej MUSIL
1980
CZE  Praha
115 zaplaceno
134.
Stanislav JANUŠKA
1954
SVK Trenčín
58 cizinec 250
135.
Alice FLÍČKOVÁ
1970
CZE  BH triatlon - České Buějovice 58 zaplaceno
136.
Martina VESELÁ
1972
CZE  České Budějovice
58 waiting 250
137.
Anna BATULKOVÁ
1983
CZE  Panděra - Praha
58
waiting 250
138.
Michal WOKOUN
1979
CZE  Praha
115
waiting 700
139.
Iva SOBOTKOVÁ
1994
CZE  (R)UNISáci - Velenov
58 waiting 250
140.
Pavlína TRÁVNÍKOVÁ
1989
CZE  (R)UNISáci - Brno
58 waiting 250
141.
Petr NEŠPŮREK
1988
CZE  (R)UNISáci - Veverská Bitýška
58 waiting 250
142.
Martin BATULKA
1975
CZE  PunkTrail
58 waiting 250
143.
Rostislav PŘÍHODA
1971
CZE  Krupka
115
waiting 700
144.
Erik KRUMPLHANZTL 1975
CZE  Malé Svatoňovice
115 waiting 700
145.
Michal TUREK
1982
CZE  Brno
115 waiting 700
146.
Miroslav VÍTEK
1983
CZE  Litoměřice
115 waiting 700
147.
Ivana BOHOŇKOVÁ
1962
CZE  Mělník
115 zaplaceno P
148.
Petr SEDLÁČEK
1982
CZE  SK Týniště nad Orlicí - Týniště nad Orlicí
115 waiting 700
149.
Lenka PROCHÁZKOVÁ
1988
CZE  Zbiroch
115 waiting 700
150.
Libor NOVÁK
1991
CZE  Praha
115 waiting 700
151.
Jan TÝČE
1983
CZE  Žamberk
115 waiting 700
152.
František PROCHÁZKA
1984
CZE  mladykokos.cz - Praha
115 waiting 700
153.
Lumír MALÉŘ
1969
CZE  Praha
58 waiting 700
154.
Vilem DOLEJŠ
1973
CZE  KČT LOKO Teplice - Praha
115 waiting 700
155.
Ondřej MALÍK
1985
CZE  Rungo.cz
115 waiting 700
156.
Tomáš REINBERGR 1983
CZE  Otužilci Modřany - Praha 58
waiting 250
157.
Nina BALÁKOVÁ
1986
CZE  SRTG - Praha
115 waiting 700
158.
Róbert FROHN 1982
CZE  GE-TRA Liberec - Liberec
115 zaplaceno P
159.
Vladislav KÁDNER 1984
CZE  North Czech Runners - Mladá Boleslav 115 zaplaceno P
160.
Martin BARVÍNEK
1980
CZE  Žamberk - Dlouhoňovice
58 waiting 250
161.
Romana BARVÍNKOVÁ
1979
CZE  Atletika Žamberk - Dlouhoňovice
58 waiting 250
162.
Blanka VANICKÁ 1979
CZE  Atletika Žamberk - Žamberk 58
waiting 250
163.
Václav CHALUPNÝ
1993
CZE  http://RUNGO.cz/LucyTeam - Rychnov nad Kněžnou
58
waiting 250
164.
Lukasz DOLATOWSKI
1980
POL   Warszawa
115 waiting 700
165.
Ladislav MARTÍNEK
1981
CZE  Dobruška
58 waiting 250