16. QUO VADIS - VÍTÁNÍ JARA NA MILEŠOVCE
NOČNÍ PŘECHOD CÍNOVEC - MILEŠOVKA 12.3.2016

















FOTKY:
ALEŠ ZAVORAL, VLADIMÍR KÁDNER, ILONA OPLTOVÁ

 
 
NOČNÍ PADESÁTKA 55 km / 2050 m+


AKTUÁLNĚ

VÝSLEDKY 2016

REPORTÁŽE:
Eliška MAJOROVÁ
Katka DLOUHÁ
Pavel KOZA
Tomáš VRZÁČEK

AUTOBUS TEPLICE - DUBÍ
Pozor změna !!!
Vzhledem k velkému počtu přihlášených, kdy by pravděpodobně nebyla dostačující kapacita linkového autobusu 802, bude vypraven zvláštní velkokapacitní autobus (140 míst).
Odjezd cca 1:25 po příjezdu vlaku od Ústí nad Labem ze zastávky Teplice, hlavní nádraží. Jízdné je pro účastníky zdarma, čili nemusíte řešit jízdenky.


MAPA TRASY N55:

CYKLOSERVER
MAPY.CZ



STARTOVNÍ LISTINA A ZPŮSOB PLATBY

PREZENTACE:
Dubí, lázně - konečná stanice MHD noční linka číslo 802
sobota 12.3.2016 1:45 - 2:00


HROMADNÝ START:
sobota 12.3.2016  cca 2:00
Dubí, lázně, konečná stanice MHD - noční linka číslo 802

CÍL: Velemín, motorest sobota 12.3.2016 do 17:00 hod.

ON-LINE REGISTRACE DO 10.3.2016

STARTOVNÉ:
platba předem na účet 210,- Kč
platba na místě 260,- Kč

OBČERSTVENÍ:
občerstvovací stanice po cca 15 - 20 km

TRASA: (mapa trasy bude zveřejněna týden přes startem)
přibližná trasa:
Dubí - Přední Cínovec - Komáří Vížka - Doubravka - Bžany - Milešovka -  hrad Opárno - Velemín

MOŽNOST PŘEVOZU ZAVAZADEL ZE STARTU DO CÍLE
(Pouze věci na převlečení a.t.d.)

DOPORUČENÁ DOPRAVA NOČNÍMI VLAKY NA START:

rychlík 670
Praha hl.n.                    23:31         
Praha-Holešovice         23:40           
Praha-Podbaba            23:44
Kralupy nad Vltavou       0:01
Hněvice                          0:18
Roudnice nad Labem     0:26
Bohušovice nad Ohří     0:34
Lovosice                         0:42
Ústí nad Labem hl.n.      0:58
spěšný vlak 1690

Ústí nad Labem hl.n.     1:01
Ústí nad Labem -západ 1:03
Bohosudov                    1:14
Proboštov                      1:17
Teplice                           1:19

noční autobus 802
Teplice, hlavní nádraží  1:24
Dubí, lázně                    1:45
osobní vlak linka U1
Děčín hl.n.                     0:16
Povrly                            0:24
Ústí n.L.hl.n .                 0:31
spěšný vlak 1690

Ústí nad Labem             1:01
Ústí nad Labem -západ 1:03
Bohosudov                    1:14
Proboštov                      1:17
Teplice                           1:19

noční autobus 802
Teplice, hlavní nádraží  1:24
Dubí, lázně                    1:45

QUO VADIS na facebooku



DENNÍ TURISTICKÉ TRASY 32 km, 25 km, 15 km

PŘIHLÁŠKY A PLATBA STARTOVNÉHO NA MÍSTĚ STARTU:

START:

32 km a 25 km
Teplice, hlavní nádraží ČD - sobota 12.3.2016 7:30 - 8:40

15 km
Hradiště, nádraží ČD - sobota 12.3.2016 8:45 - 9:15 h 

CÍL: Velemín, motorest sobota 12.3.2016 do 17:00 hod.

STARTOVNÉ: 40 Kč




KONTAKT:
Petr Malý
776 002 953,  720 173 009
maly.turista@seznam.cz


VÝSLEDKY 2015:
    



 JMÉNO


 ČAS
1.
 Aleš ZAVORAL
CZE 1978
 Roudnice nad Labem
6:49
2.
 Jan DOLEŽAL
CZE 1989
 Praha
7:19
3.
 Eva ZBORNÍKOVÁ
CZE 1983
 CS1000 - Číčovice
7:29
3.
 Tomáš VAMBERA
CZE 1984
 Neratovice
7:29
5.
 Jaroslav KRAMEŠ
CZE 1974
 Praha
7:43
5.
 Tomáš BIČÍK
CZE 1968
 Praha
7:43
7.
 Radek MAREŠ
CZE 1976
 Praha
7:51
8
 Věra ZÁHOROVÁ
CZE 1985
 Hrádek
8:17
8.
 Pavel MAŠEK
CZE 1974
 Hrádek
8:17
10.
 Vladislav KÁDNER
CZE 1984
 Mnichovo Hradiště
8:29
11.
 Lucie BARTOŇKOVÁ 
CZE 1984
 Praha
8:29
12.
 Petra TOMANOVÁ
CZE 1988
 Mnichovo Hradiště
8:51
13.
 Milan HRICKO
CZE 1989
 Bystřany
8:51
14.
 Soběslav NEUFUSS
CZE 1973
 Lampertice
9:15
15.
 Jakub SMOLÍK
CZE 1988
 Praha
9:34
16.
 Libor FRIEDER
CZE 1988
 Teplice
9:39
17.
 Miroslav LIŠKA
CZE 1976
 Levín
9:53
17.
 Vít TOMAN
CZE 1988
 Chroustovice
9:53
19.
 Klára STUCHLÍKOVÁ
CZE 1992
 Teplice
10:03
20.
 Markéta PROCHÁZKOVÁ 
CZE 1991
 Ústí nad Labem
10:03
21.
 Helana JEŘÁBKOVÁ
CZE 1984
 Praha
10:50
22.
 Jiří HRABEC
CZE 1982
 Praha
10:50
23.
 Ladislav MAZŮREK
CZE 1951
 Mimoň
11:14
24.
 Eliška MAZÁKOVÁ
CZE 1991
 Roudnice nad Labem
11:16
25.
 Olaf ČIHÁK
CZE 1978
 KČT LOKO Teplice - Praha
11:17
26.
 Michaela JEHLIČKOVÁ
CZE 1984
 Praha
11:17
27.
 Karel WILK
CZE 1982
 KČT Trilobit Baranndov - Praha
11:26
28.
 Ondřej FATKA
CZE 1977
 KČT Trilobit Baranndov - Kladno
11:26
29.
 Petr DVOŘÁK
CZE
1971
 Praha
12:07
30.
 Martin ČAPEK
CZE 1978
 Turnov
12:13
31.
 Pavel PŘÍHODA
CZE 1978
 Hradec Králové
12:13
32.
 Zdeněk ŘEZÁČ
CZE 1976
 Teplice
12:19
32.
 Vojtěch KLAIL
CZE 1980
 Most
12:19
32.
 Vladimír KLAIL
CZE 1954
 Most
12:19
35.
 Lubomír NOVÝ
CZE 1970
 Roudnice nad Labem
12:34
36.
 Tomáš ŠUPEJ
CZE 1988
 Teplice
13:03
37.
 Petra PECHAROVÁ
CZE 1978
 KČT Trilobit Baranndov - Praha
13:05
37.
 Ondřej MUSIL
CZE 1980
 Praha
13:05
37.
 Michal ŠTUKBAUER
CZE 1987
 Kralupy nad Vltavou
13:05
40.
 Petra BARTOŇKOVÁ
CZE 1992
 Praha
13:30
40.
 Daniel KRÁTKÝ
CZE 1984
 Praha
13:30
42.
 Tomáš STRNAD
CZE 1980
 Spona Teplice - Proboštov
13:34
42.
 Jitka VALENTOVÁ
CZE 1986
 Spona Teplice - Jeníkov
13:34
44.
 Lucie HNILICOVÁ
CZE 1995
 Libčeves
14:17
44.
 Oldřich BERKA
CZE 1983
 Neratovice
14:17
46.
 Jiří VADLEJCH
CZE 1977
 Chomutov
14:37
46.
 Michaela HUŠKOVÁ
CZE 1978
 Chomutov
14:37
46.
 Zdeněk HOUSKA
CZE 1979
 Chomutov
14:37
46.
 Dita BOLOMSKÁ
CZE 1992
 Chomutov
14:37
50.
 Václav BEČVAŘÍK
CZE 1993
 Bořislav
14:41
51.
 Petr SVATOŠ
CZE 1963
 Šestajovice
14:56
52.
 Jiří CIESLAR
CZE 1991
 Mořkov
14:57
53.
 Dušan PETRÁŠ
CZE 1971
 Duchov
16:01
54.
 Zdeněk PLAVEC
CZE 1975
 KČT LOKO Teplice - Zábrušany
16:01
55.
 Pavel KOLLER
CZE 1970
 Hostomice
16:07
56.
 Ilona OPLOVÁ
CZE 1966
 Praha
16:07