CSUT - Česko-Slovenský pohár v ultratrailu na 100 km


ČESKO-SLOVENSKÝ POHÁR V ULTRATRAILU NA 100 KM


      PRŮBĚŽNÉ VÝSLEDKY 2022:
aktualizace 12. akce - Týnišťské šlápoty
  celkové pořadí - tabulka pdf


TOP 25
CELKOVĚ MUŽI + ŽENY
1.  Ondřej PLAŠIL
CZE  8 (10) - 473,74
2.  Jan VOCÁSEK
CZE  8 (10) - 451,39
3.  Martin HANUŠ
CZE  6       - 403,33
4.  Klára BURDOVÁ
CZE  5       - 350,35
5.  Radomír ŠNEVAJS
CZE  6       - 335,36
6.  Jiří HOFMAN
CZE  8 (10) - 323,62
7.  Jiří ŠTOS
CZE  4       - 308,33
8.  Blanka ŠAFRÁNKOVÁ CZE  8       - 307,78
9.  Martin ZBRUŽ
CZE  5       - 288,16
10.  Vít RANDÝSEK
CZE  7       - 286,57
11.  Marek ONDRA
CZE  6       - 277,79
12.  Jiří KERLIK
CZE  6       - 271,09
13.  Jiří LINHART
CZE  5       - 270,49
14.  Miroslava MALINOVÁ
CZE  4       - 256,06
15.
 Jaroslav PŘIKRYL
CZE  5       - 253,83
16.
 Josef SMOLA CZE  5       - 252,70
17.  Dušan KOLESÁR
CZE  4       - 247,69
18.  Ivana BOHOŇKOVÁ
CZE  4       - 242,99
19.  Jiří BARAN
CZE  4       - 236,58
20.  Vít ZAHRÁDKA CZE  5       - 232,60
21.
 Milan ŠIMA
CZE  4       - 227,41
22.  Aleš PALÁSEK CZE  4       - 218,22
23.
 Hana VÁCHOVÁ
CZE  3       - 216,96
24.  David MIŠUREC CZE  3       - 215,56
25.  Michal TUREK
CZE  3       - 203,93
TOP 25 ŽENY

1.  Klára BURDOVÁ
CZE  5       - 350,35
2.  Blanka ŠAFRÁNKOVÁ CZE  8       - 307,78
3.  Miroslava MALINOVÁ
CZE  4       - 256,06
4.  Ivana BOHOŇKOVÁ
CZE  4       - 242,99
5.
 Hana VÁCHOVÁ
CZE  3       - 216,96
6.
 Jana BULÍČKOVÁ
CZE  3       - 202,36
7.  Renata PÁTKOVÁ
CZE  4       - 196,34
8.  Pavlína JAKUBOVÁ CZE  5       - 192,35
9.  Petra SMOČKOVÁ
CZE   3        - 190,91
10.
 Kamila LEDEREROVÁ
CZE  3       - 187,37
11.  Michaela SVOBODOVÁ
CZE  4       - 182,77
12.  Kateřina KOUDELKOVÁ CZE  3       - 180,40
13.  Olga DASTYCHOVÁ
CZE  4       - 162,81
14.  Lenka PROZOVÁ PROCHÁZKOVÁ CZE  3       - 159,39
15.  Ivana ČAHOJOVÁ
CZE  4       - 153,68
16.
 Martina NĚMEČKOVÁ
CZE  4       - 149,37
17.  Maria KUBOVÁ
SVK 2       - 139,22
18.  Radka ŠMAHELOVÁ
CZE  3       - 136,41
19.
 Eva KVASNIČKOVÁ
CZE  3       - 136,09
20.  Monika GABULOVÁ
SVK 2       - 113,77
21.  EVA KONSZKÁ
CZE  2       - 104,72
22.  Kateřina HRONÍKOVÁ
CZE  2       - 103,86
23.  Anna KOROBKO
UZB 1        - 79,83
24.  Kateřina KLEPAČOVÁ
CZE  1        - 79,80
25.
 Magdalena NOVÁKOVÁ
CZE  2        - 79,57
TOP 5 - KATEGORIE VETERAN 50+
(VETERÁNI A VETERÁNKY - 1972 a STARŠÍ)

1.  Radomír ŠNEVAJS
CZE  6        - 335,36
2.  Jiří HOFMAN
CZE  8 (10) - 323,62
3.  Blanka ŠAFRÁNKOVÁ CZE  8        - 307,78
4.  Martin ZBRUŽ
CZE  5        - 288,16
5.  Jiří KERLIK
CZE  6        - 271,09
 
TOP 5 - KATEGORIE VETERÁNKA 50+
(VETERÁNKY - 1972 a starší)
1.  Blanka ŠAFRÁNKOVÁ CZE  8        - 307,78
2.  Ivana BOHOŇKOVÁ
CZE  4        - 242,99
3.  Renata PÁTKOVÁ
CZE  4        - 196,34
4.  Pavlína JAKUBOVÁ CZE  5        - 192,35
5.  Ivana ČAHOJOVÁ
CZE  4        - 153,68

TOP 5 - KATEGORIE VETERÁN 60+
(VETERÁNI A VETERÁNKY 1962 a starší)
1.
 Jaroslav PŘIKRYL
CZE  5        - 253,83
2.
 Josef SMOLA CZE  5        - 252,70
3.  Ivana BOHOŇKOVÁ
CZE  4        - 242,99
4.
 Milan HOTA
CZE  2       - 149,81
5.
 Jerzy SOKULSKI POL 3      -  102,39

TOP 3 - KATEGORIE VETERÁNKA 60+
(VETERÁNKY 1962 a starší)
1.  Ivana BOHOŇKOVÁ
CZE  4        - 242,99
2.  Magda HOROVÁ
CZE  1          - 47,50
3.
 Milada KLAPKOVÁ
CZE  1         -  44,20

TOP 5 - KATEGORIE VETERÁN 70+
(VETERÁNI a VETERÁNKY 1952 a starší)
1.
 Josef SMOLA CZE  5        - 252,70
2.
 Jerzy SOKULSKI POL 3        - 102,39
3.
 András Ferenc PETŐ HUN 1        -  56,33
4.  Ľubomír OKRUHLICA SVK 1         - 48,16
5.
 Géza WEHNER
HUN 1        -  45,56
 
TERMÍNOVKA BODOVANÝCH AKCÍ CSUT 2022