CSUT - Česko-Slovenský pohár v ultratrailu na 100 km


ČESKO-SLOVENSKÝ POHÁR V ULTRATRAILU NA 100 KM


  PRŮBĚŽNÉ VÝSLEDKY 2021:
aktualizace 11. akce Týnišťské šlápoty
  celkové pořadí - tabulka pdf


TOP 25
CELKOVĚ MUŽI + ŽENY
1.  Jan VOCÁSEK
CZE  8 z 9  - 404,39
2.  Jan ČERNOCKÝ
CZE  5       - 363,73
3.  Blanka ŠAFRÁNKOVÁ CZE  8 z 9 - 361,02
4.  Jiří HOFMAN
CZE  8 z 9 - 339,26
5.  Ondřej PÁTEK
CZE  4       - 338,36
6.  David MIŠUREC
CZE  4       - 306,22
7.  Ondřej PLAŠIL
CZE  6       - 295,48
8.  Jan PAVLÍK
CZE  6       - 294,39
9.  Martin ČAKRT CZE  5       - 280,65
10.  Vít ZAHRÁDKA CZE  6       - 270,94
11.
 Jana BULÍČKOVÁ
CZE  5       - 267,26
12.  Vít RANDÝSEK
CZE  6       - 254,62
13.  Marek ONDRA
CZE  5       - 234,58
14.  Milan POHL CZE  5       - 229,67
15.
 Martina NĚMEČKOVÁ
CZE  5       - 210,76
16.  Milan MIKULÁŠEK
CZE  4       - 208,42
17.  Josef PROCHÁZKA
CZE  5       - 206,56
18.  David KLÍMA
CZE  4       - 197,30
19.  Petra SMOČKOVÁ
CZE  3       - 191,67
20.  Ladislav STANČO CZE  3       - 190,83
21.
 Martin ZBRUZ CZE  4       - 188,98
22.  Jakub JIRSA
CZE  3       - 186,56
23.  Kateřina KOUDELKOVÁ CZE  3       - 183,82
24.  Olaf ČIHÁK CZE  5       - 182,97
25.  Radomír ŠNEVAJS
CZE  3       - 172,14
TOP 25 ŽENY

1.  Blanka ŠAFRÁNKOVÁ CZE  8 z 9 - 361,02
2.
 Jana BULÍČKOVÁ
CZE  5      - 267,26
3.
 Martina NĚMEČKOVÁ
CZE  5      - 210,76
4.  Petra SMOČKOVÁ
CZE  3      - 191,67
5.  Kateřina KOUDELKOVÁ CZE  3      - 183,82
6.  Ivana ČAHOJOVÁ
CZE  4      - 171,79
7.  Kamila LEDEREROVÁ
CZE  3      - 163,74
8.  Michaela SVOBODOVÁ
CZE   3      - 138,02
9.
 Hana VÁCHOVÁ
CZE  2      - 136,29
10.  Marie BALŠÍNKOVÁ
CZE  2      - 133,45
11.  Pavlína JAKUBOVÁ CZE  3      - 122,79
12.  Ivana BOHOŃKOVÁ
CZE  2      - 118,29
13.
 Andrea NOVÁKOVÁ
CZE  2      - 112,38
14.
 Milada KLAPKOVÁ
CZE  2      - 102,17
15.  Renata PÁTKOVÁ
CZE  2        - 88,81
16.
 Eva KVASNIČKOVÁ
CZE  2        - 85,48
17.  Vladimíra VARMUŽOVÁ
CZE  2        - 80,55
18.  Anita SZIMANDL HUN 1        - 67,60
19.
 Eva PONČOVÁ
CZE  1        - 65,75
20.
 Petra MÜCKOVÁ
CZE  1        - 64,94
21.
 Eszter HAJDUK
HUN 1        - 64,87
22.
 Nóra BESE HUN 1        - 64,41
23.
 Tünde PAPP
HUN 1        - 63,06
24.
 Anna ŐRSI
HUN 1        - 62,66
24.
 Dóra LAJOS HUN 1        - 62,66
TOP 5 - KATEGORIE VETERAN 50
(VETERÁNI A VETERÁNKY - 1970 a STARŠÍ)

1.  Blanka ŠAFRÁNKOVÁ CZE  8 z 9 - 361,02
2.  Jiří HOFMAN
CZE  8 z 9 - 339,26
3.
 Martina NĚMEČKOVÁ
CZE  5       - 210,76
4.  David KLÍMA
CZE  4       - 197,30
5.
 Martin ZBRUZ CZE  4       - 188,98
 
TOP 5 - KATEGORIE VETERÁNKA 50
(VETERÁNKY - 1970 a starší)
1.  Blanka ŠAFRÁNKOVÁ CZE  8 z 9 - 361,02
2.
 Martina NĚMEČKOVÁ
CZE  5       - 210,76
3.  Ivana ČAHOJOVÁ
CZE  4      - 171,79
4.  Pavlína JAKUBOVÁ CZE  3      - 122,79
5.  Ivana BOHOŃKOVÁ
CZE  2      - 118,29

TOP 5 - KATEGORIE VETERÁN 60
(VETERÁNI A VETERÁNKY 1960 a starší)
1.
 Josef SMOLA CZE  3 - 144,86
2.
 Milada KLAPKOVÁ
CZE  2 - 102,17
3.
 Jaroslav PŘIKRYL
CZE  2 - 101,48
4.  Milan HOTA
CZE  2 -   76,62
5.  Zdeněk KOUKOL
CZE  1 -  62,48

TOP 2 - KATEGORIE VETERÁNKA 60
(VETERÁNKY 1960 a starší)
1.
 Milada KLAPKOVÁ
CZE  2 - 102,17
2.
 Éva LÉVAI
HUN 1 -  47,26
3.  Jana GLABAZŇOVÁ
CZE  1 -  39,32


 
TERMÍNOVKA BODOVANÝCH AKCÍ CSUT 2021