CSUT - Česko-Slovenský pohár v ultratrailu na 100 km


ČESKO-SLOVENSKÝ POHÁR V ULTRATRAILU NA 100 KM


      KONEČNÉ VÝSLEDKY 2021:
aktualizace 23. akce Pražská stovka
  celkové pořadí - tabulka pdf


TOP 25
CELKOVĚ MUŽI + ŽENY
1.  Ondřej PÁTEK
CZE  8 (9)  - 668,52
!2.  David MIŠUREC
CZE  8 (9)  - 598,08
3.  Jan ČERNOCKÝ
CZE  8       - 567,68
4.  Jakub JIRSA
CZE  8       - 524,28
5.
 Hana VÁCHOVÁ
CZE  8       - 517,37
6.
 Jana BULÍČKOVÁ
CZE  8       - 477,48
7.  Jiří BARAN
CZE  8       - 471,68
8.  Martin ČAKRT CZE  8       - 458,65
9.  Jiří LINHART
CZE  8 (10) - 446,09
10.  Jan VOCÁSEK
CZE  8 (17) - 434,85
11.  Michal TUREK
CZE  7        - 429,59
12.  Milan MIKULÁŠEK
CZE  8 (11) - 423,65
13.  Ondřej PLAŠIL
CZE  8 (13) - 401,40
14.  Jan PAVLÍK
CZE  8        - 401,15
15.  Martin ZBRUŽ
CZE  8        - 396,70
16.  Petra SMOČKOVÁ
CZE  6        - 382,06
17.  Milan POHL
CZE  8 (12) - 371,74
18.  Kateřina KOUDELKOVÁ CZE  8        - 369,45
19.  Vít ZAHRÁDKA CZE  8 (9)   - 369,13
20.  Blanka ŠAFRÁNKOVÁ CZE  8 (20) - 367,65
21.  Marek ONDRA
CZE  8 (12) - 367,59
22.  Jiří KERLIK
CZE  8        - 363,35
23.  Radomír ŠNEVAJS
CZE  6        - 353,07
24.  Jiří HOFMAN
CZE  8 (17) - 349,18
25.  Aleš PALÁSEK CZE  7       - 348,68
TOP 25 ŽENY

1.
 Hana VÁCHOVÁ
CZE  8       - 517,37
2.
 Jana BULÍČKOVÁ
CZE  8       - 477,48
3.  Petra SMOČKOVÁ
CZE  6       - 382,06
4.  Kateřina KOUDELKOVÁ CZE  8        - 369,45
5.  Blanka ŠAFRÁNKOVÁ CZE  8 (20) - 367,65
6.
 Martina NĚMEČKOVÁ
CZE  8 (11) - 331,39
7.  Ivana ČAHOJOVÁ
CZE  8        - 329,79
8.  Michaela SVOBODOVÁ
CZE  7        - 326,39
9.  Pavlína JAKUBOVÁ CZE  8 (10) - 314,21
10.  Kamila LEDEREROVÁ
CZE  7       - 294,73
11.  Marie BALŠÍNKOVÁ
CZE  4       - 283,22
12.  Klára BURDOVÁ
CZE  4       - 276,15
13.  Miroslava MALINOVÁ
CZE  4      - 246,29
14.  Hana ANTOŠOVÁ
CZE  4      - 200,65
15.
 Anna ŐRSI
HUN 3      - 184,69
16.  Lenka PROZOVÁ PROCHÁZKOVÁ CZE  3      - 162,31
17.  Gabriela DUNAJSKÁ
CZE  2      - 152,50
18.  Kateřina KLEPAČOVÁ
CZE  2      - 151,02
19.  Olga DASTYCHOVÁ
CZE  3      - 143,37
20.  Renata PÁTKOVÁ
CZE  3      - 136,49
21.
 Eva KVASNIČKOVÁ
CZE  3      - 130,21
22.  Romana BRUMLICHOVÁ
CZE  2      - 126,35
23.  Ivana BOHOŃKOVÁ
CZE  2      - 121,52
24.  Vladimíra VARMUŽOVÁ
CZE  3      - 119,27
25.
 Andrea NOVÁKOVÁ
CZE  2      - 112,13
TOP 5 - KATEGORIE VETERAN 50+
(VETERÁNI A VETERÁNKY - 1971 a STARŠÍ)

1.  Jiří BARAN
CZE  8       - 471,68
2.  Martin ZBRUŽ
CZE  8       - 396,70
3.  Blanka ŠAFRÁNKOVÁ CZE  8 (20) - 367,65
4.  Jiří KERLIK
CZE  8        - 363,35
5.  Jiří HOFMAN
CZE  8 (17) - 349,18
 
TOP 5 - KATEGORIE VETERÁNKA 50+
(VETERÁNKY - 1971 a starší)
1.  Blanka ŠAFRÁNKOVÁ CZE  8 (20) - 367,65
2.
 Martina NĚMEČKOVÁ
CZE  8 (11) - 331,39
3.  Ivana ČAHOJOVÁ
CZE  8        - 329,79
4.  Pavlína JAKUBOVÁ CZE  8 (10) - 314,21
5.  Renata PÁTKOVÁ
CZE  3        - 136,49

TOP 5 - KATEGORIE VETERÁN 60+
(VETERÁNI A VETERÁNKY 1961 a starší)
1.
 Josef SMOLA CZE  6 - 297,74
2.
 Jaroslav PŘIKRYL
CZE  6 - 294,05
3.
 Stanislav JANUŠKA
SVK 3 - 145,55
4.  Milan HOTA
CZE  4 - 145,39
5.
 Milada KLAPKOVÁ
CZE  2 - 101,99

TOP 3 - KATEGORIE VETERÁNKA 60+
(VETERÁNKY 1961 a starší)
1.
 Milada KLAPKOVÁ
CZE  2 - 102,17
2.
 Éva LÉVAI
HUN 1 -  47,26
3.  Jana GLABAZŇOVÁ
CZE  1 -  39,32

TOP 2 - KATEGORIE VETERÁN 70+
(VETERÁNKY 1951 a starší)
1.
 Josef SMOLA CZE  6 - 297,74
2.
 Jerzy SOKULSKI POL 1 -  34,62
 
TERMÍNOVKA BODOVANÝCH AKCÍ CSUT 2021