CSUT - Česko-Slovenský pohár v ultratrailu na 100 km


ČESKO-SLOVENSKÝ POHÁR V ULTRATRAILU NA 100 KM


  PRŮBĚŽNÉ VÝSLEDKY 2020:
aktualizace 9. akce Červenokostelecká stovka
  celkové pořadí - tabulka pdf


TOP 25
CELKOVĚ MUŽI + ŽENY
1.  Jiří LINHART CZE  7 - 379,7
2.  Ondřej PLAŠIL
CZE  7 - 378,1
3.  Blanka ŠAFRÁNKOVÁ CZE  8 - 350,8
4.  Filip SMETANA
CZE  5 - 346,4
5.  Jiří HOFMAN
CZE  8 - 344,7
6.  Roman NĚMEC
CZE  5 - 303,0
7.  Jan SUCHOMEL
CZE  5 - 295,5
8.  Jan VOCÁSEK
CZE  5 - 289,2
9.  Jan ČERNOCKÝ
CZE  4 - 280,6
10.
 Ivan FARBÁK
SVK  6 - 276,4
11.  Michal TUREK
CZE  5 - 265,8
12.  Jiří VĚTVIČKA CZE  4 - 260,4
13.  Jiří BARAN CZE  4 - 259,5
14.  Martin ŠVEJDA
CZE  4 - 252,6
15.  Martin ČAKRT
CZE  4 - 238,6
16.  Daniel EŠLER
CZE  4 - 231,3
17.  Ivana ČAHOJOVÁ
CZE  5 - 224,6
18.  Tomáš KADLEC
CZE  3 - 223,4
19.  Ladislav STANČO CZE  3 - 209,2
20.  Milan MIKULÁŠEK
CZE  4 - 208,6
21.  Stanisław Adam OLBRYŚ
POL 4 - 205,4
22.
 Peter GEREMAN
SVK  3 - 204,9
23.  Pavlína JAKUBOVÁ CZE  5 - 204,4
24.  Nikola KRÁLOVÁ PREDNÁ
CZE  4 - 199,1
24.  David KRÁL
CZE  4 - 199,1
TOP 25 ŽENY

1.  Blanka ŠAFRÁNKOVÁ CZE  8 - 350,8
2.  Ivana ČAHOJOVÁ
CZE  5 - 224,6
3.  Pavlína JAKUBOVÁ CZE  5 - 204,2
4.  Nikola KRÁLOVÁ PREDNÁ
CZE  4 - 199,1
5.  Miroslava MALINOVÁ
CZE  3 - 193,8
6.  Michaela SVOBODOVÁ
CZE  4 - 193,2
7.
 Milada KLAPKOVÁ
CZE  3 - 155,0
8.
 Jana BULÍČKOVÁ
CZE  3 - 154,5
9.
 Martina NĚMEČKOVÁ
CZE  4 - 154,1
10.  Zuzana ČERVENÁ CZE  3 - 149,3
11.
 Petra RUBÁŠOVÁ
CZE  3 - 142,7
12.  Olga DASTYCHOVÁ CZE  3 - 137,9
13.
 Lenka SENTKERESTIOVÁ SVK  2 - 130,6
14.
 Mária KUBOVÁ SVK  2 - 118,5
15.  Petra SMOČKOVÁ
CZE  2 - 114,2
16.  Lenka PROCHÁZKOVÁ
CZE  2 - 110,3
17.  Vladimíra VARMUŽOVÁ
CZE  3 - 107,8
18.
 Eva KONSZKÁ
CZE  2 - 103,0
19.
 Kateřina HRONÍKOVÁ CZE  2 -  94,0
20.  Eliška KANIOVÁ CZE  1 -  76,3
21.  Marie ZELENÁ CZE  1 -  74,0
22.  Marcela RAMBOVÁ
CZE  1 -  72,6
23.  Martina DVOŘÁKOVÁ
CZE  1 -  72,5
24.  Kristýna SKUPIEŇOVÁ
CZE  1 -  67,9
25.  Martina HAMPEJSOVÁ
CZE  1 -  67,5
TOP 5 - KATEGORIE VETERAN 50
(VETERÁNI A VETERÁNKY - 1970 a STARŠÍ)

1.  Blanka ŠAFRÁNKOVÁ CZE  8 - 350,8
2.  Jiří HOFMAN
CZE  8 - 344,7
3.  Ivan FARBÁK SVK  6 - 276,4
4.  Jiří BARAN CZE  4 - 259,5
5.  Ivana ČAHOJOVÁ
CZE  5 - 224,6
 
TOP 5 - KATEGORIE VETERÁNKA 50
(VETERÁNKY - 1970 a starší)
1.  Blanka ŠAFRÁNKOVÁ CZE  8 - 350,8
2.  Ivana ČAHOJOVÁ
CZE  5 - 224,6
3.  Pavlína JAKUBOVÁ CZE  5 - 204,2
4.
 Milada KLAPKOVÁ
CZE  3 - 155,0
5.  Martina NĚMEČKOVÁ CZE  4 - 154,1

TOP 5 - KATEGORIE VETERÁN 60
(VETERÁNI A VETERÁNKY 1960 a starší)
1.
 Milada KLAPKOVÁ
CZE  3 - 155,0
2.  Milan HOTA
CZE  4 - 150,5
3.
 Jaroslav PŘIKRYL
CZE  3 - 144,7
4.
 Josef SMOLA CZE  3 - 142,2
5.
 Stanislav JANUŠKA
SVK  2 - 86,02

TOP 2 - KATEGORIE VETERÁNKA 60
(VETERÁNKY 1960 a starší)
1.
 Milada KLAPKOVÁ
CZE  3 - 155,0
2.  Věra HEJKRLÍKOVÁ
CZE  1 -  40,1


 
TERMÍNOVKA BODOVANÝCH AKCÍ CSUT 2020