CSUT - Česko-Slovenský pohár v ultratrailu na 100 km


ČESKO-SLOVENSKÝ POHÁR V ULTRATRAILU NA 100 KM


  PRŮBĚŽNÉ VÝSLEDKY 2020:
aktualizace 3. akce Brtnické ledopády
  celkové pořadí - tabulka pdf


TOP 25
CELKOVĚ MUŽI + ŽENY
1.  Ondřej PLAŠIL
CZE  3 - 175,80
2.  Daniel EŠLER
CZE  3 - 169,10
3.  Tomáš KADLEC
CZE  2 - 163,50
4.  Martin ŠEBÁNEK
CZE  2 - 142,70
5.  Blanka ŠAFRÁNKOVÁ CZE  3 - 140,90
6.  Jiří HOFMAN
CZE  3 - 138,20
7.  Martin ŠVEJDA CZE  2 - 120,40
8.  Pavel PŘÍHODA
CZE  2 - 110,30
9.  Milan MIKULÁŠEK
CZE  2 - 109,40
10.  Zuzana ČERVENÁ CZE  2 - 108,00
11.  Jiří LINHART CZE  2 - 106,00
12.  Michal TUREK
CZE  2 - 105,70
13.  Gábor VÁRI HUN 2 - 104,90
14.  Libor PAVLÍK
CZE  2 - 104,30
15.  Jan PAVLÍK CZE  2 - 103,30
16.  Ivana ČAHOJOVÁ
CZE  2 - 101,10
17.  Stanisław Adam OLBRYŚ
POL 2 -  99,96
18.  Ivan FARBÁK
CZE  2  - 97,89
19.  Michaela SVOBODOVÁ
CZE  2  - 97,43
20.  Miroslav SOUČEK
CZE  2 -  94,62
21.  Nikola KRÁLOVÁ PREDNÁ
CZE  2  - 93,46
21.  David KRÁL
CZE  2  - 93,46
23.  Petr HEREJT
CZE  1  - 87,20
24.  Milan HOTA
CZE  2  - 79,47
TOP 25 ŽENY

1.  Blanka ŠAFRÁNKOVÁ CZE  3 - 140,90
2.  Zuzana ČERVENÁ CZE  2 - 108,00
3.  Ivana ČAHOJOVÁ
CZE  2 - 101,10
4.  Michaela SVOBODOVÁ
CZE  2  - 97,43
5.  Nikola KRÁLOVÁ PREDNÁ
CZE  2  - 93,46
6.  Marie ZELENÁ CZE  1  - 73,99
7.  Hana VÁCHOVÁ CZE  1 -  67,43
8.  Marie BALŠÍNKOVÁ
CZE  1  - 66,85
9.  Jana BALCAROVÁ
CZE  1  - 66,48
10.  Miroslava MALINOVÁ
CZE  1  - 66,77
11.  Anna KOROBKO
RUS 1  - 63,46
12.  Ivana BOHOŇKOVÁ
CZE  1  - 62,31
13.  Petra SMOČKOVÁ
CZE  1  - 62,18
14.  Lenka BERRCHOUCHE
CZE  1 - 57,42
15.
 Milada KLAPKOVÁ
CZE  1 - 55,15
15.
 Eva KONSZKÁ
CZE  1 - 55,15
17.  Kamila LEDEREROVÁ
CZE  1 - 54,26
17.  Lenka PROCHÁZKOVÁ
CZE  1 - 55,45
19.  Klára PAVLÍKOVÁ
CZE  1 - 52,88
20.  Věra CHVALOVÁ
CZE  1 - 51,19
21.
 Petra RUBÁŠOVÁ
CZE  1 - 50,59
22.  Tereza SCHIMEROVÁ
CZE  1 - 49,86
23.  Jana BULÍČKOVÁ
CZE  1  - 48,64
24.  ČERNICKÁ Alexandra
CZE  1 - 41,00
25.  Věra HEJKRLÍKOVÁ
CZE  1 - 40,12
TOP 5 - KATEGORIE VETERAN 50
(VETERÁNI A VETERÁNKY - 1970 a STARŠÍ)

1.  Martin ŠEBÁNEK CZE  2 - 142,70
2.  Blanka ŠAFRÁNKOVÁ
CZE  3 - 140,90
3.  Jiří HOFMAN
CZE  3 - 138,20
4.  Ivana ČAHOJOVÁ
CZE  2 - 101,10
5.  Stanisław Adam OLBRYŚ
POL 2 -  99,96
 
TOP 5 - KATEGORIE VETERÁNKA 50
(VETERÁNKY - 1970 a starší)
1.
 Blanka ŠAFRÁNKOVÁ CZE  3 - 140,90
2.  Ivana ČAHOJOVÁ
CZE  2 - 101,10
3.  Ivana BOHOŇKOVÁ
CZE  1 -  62,31
4.
 Milada KLAPKOVÁ
CZE  1 -  55,15
5.
 Petra RUBÁŠOVÁ
CZE  1 -  50,59

TOP 5 - KATEGORIE VETERÁN 60
(VETERÁNI A VETERÁNKY 1960 a starší)
1.  Milan HOTA
CZE  2 - 79,47
2.
 Milada KLAPKOVÁ
CZE  1 - 55,15
3.
 Jaroslav PŘIKRYL
CZE  1 - 49,27
4.
 Milan VALEŠ
CZE  1 - 46,99
5.
 Stanislav JANUŠKA
SVK  1 - 44,06




 


















TERMÍNOVKA BODOVANÝCH AKCÍ CSUT 2020