CSUT - Česko-Slovenský pohár v ultratrailu na 100 km


ČESKO-SLOVENSKÝ POHÁR V ULTRATRAILU NA 100 KM


  PRŮBĚŽNÉ VÝSLEDKY 2019:
AKTUALIZACE Pražský kelt 2019
 celkové pořadí - tabulka pdf


TOP 25
CELKOVĚ MUŽI + ŽENY
1.  David MIŠUREC
CZE  8 / 9  - 550,54
2.
 Roman NĚMEC CZE  8 / 9  - 530,84
3.  Michal TUREK
CZE  8 / 13 - 501,37
4.  Peter GEMERAN
SVK  7        - 496,80
5.  Filip SMETANA
CZE  7        - 496,76
6.
 Daniel EŠLER CZE  8 / 17 - 493,92
7.  Miroslava MALINOVÁ
CZE  8        - 478,39
8.  Ladislav STANČO
CZE  7        - 478,37
9.  Andrea NOVÁKOVÁ
CZE  / 10 - 475,17
10.  Milan MIKULÁŠEK CZE  8 / 11 - 474,56
11.  Ondřej PÁTEK
CZE  6        - 470,06
12.
 Jiří LINHART
CZE  8 / 20 - 468,92
13.  Hana VÁCHOVÁ
CZE  7        - 462,24
14.  Tomáš KREJČÍK
CZE  8 / 18 - 457,73
15.  Jan SUCHOMEL CZE  6        - 447,06
16.  Zdeněk VÉMOLA
CZE  8 / 9  - 444,43
17.  Jiří BARAN
CZE  7       - 444,22
18.  Daniel JOBB
CZE  6       - 439,49
19.  Máté TARNAI
HUN 8       - 437,69
20.  Ivana BOHOŇKOVÁ
CZE  7       - 434,56
21.  Václav STRNAD
CZE  8 / 9  - 426,73
22.  Branislav ZIGO SVK  7      - 419,38
23.  Martin ČAKRT
CZE  7      - 409,52
24.  Petr BARCAL
CZE  6       - 409,24
25.  Martin KEREKEŠ
SVK  6       - 407,04
TOP 25 ŽENY

1.  Miroslava MALINOVÁ
CZE  8        - 478,39
2.  Andrea NOVÁKOVÁ
CZE  / 10 - 475,17
3.  Hana VÁCHOVÁ
CZE  7        - 462,24
4.  Ivana BOHOŇKOVÁ
CZE  7       - 434,56
5.  Blanka ŠAFRÁNKOVÁ CZE  8 / 27 - 380,57
6.  Michaela SVOBODOVÁ
CZE  8        - 359,12
7.  Ivana ČAHOJOVÁ
CZE  8 / 13 - 346,77
8.  Pavlína JAKUBOVÁ
CZE  8 / 11 - 327,45
9.
 Marie BALŠÍNKOVÁ
CZE  5        - 323,35
10.
 Martina NĚMEČKOVÁ
CZE  
8 / 11 - 320,34
11.  Erika FLEKÁČOVÁ SVK  7        - 304,54
12.  Eva KUBRICHTOVÁ
CZE  8 / 9   - 281,04
13.
 Eva KONSZKÁ
CZE  6        - 280,36
14.  Věra HEJKRLÍKOVÁ
CZE  6        - 262,91
15.
 Petra RUBÁŠOVÁ
CZE  5        - 249,07
16.  Kamila LEDEREROVÁ
CZE  4        - 245,68
17.  Zuzana ČERVENÁ CZE  5        - 237,76
18.  Ludmila CEROVSKÁ
CZE  6        - 233,84
19.  Eliška KANIOVÁ
CZE  3        - 227,53
20.  Soňa KOPČOKOVÁ SVK  4        - 225,63
21.  Martina METZOVÁ
CZE  4        - 193,88
22.  Adéla JEMELÍKOVÁ
CZE  3        - 189,36
23.  Miluše GOMBALOVÁ
CZE  3        - 189,12
24.  Lenka PALÁSKOVÁ
CZE  4        - 165,72
25.  Denisa KUŠNIEROVÁ
SVK  2        - 150,93
TOP 5 - KATEGORIE VETERAN 50
(VETERÁNI A VETERÁNKY - 1969 a STARŠÍ)

1.  Jiří BARAN
CZE  7        - 444,22
2.  Ivana BOHOŇKOVÁ
CZE  7        - 434,56
3.
 Jaroslav PŘIKRYL
CZE  8        - 404,01
4.  Miroslav SOUČEK
CZE  8 / 12 - 399,91
5.
 Stanislav JANUŠKA
SVK  8       - 374,61
 
TOP 5 - KATEGORIE VETERÁNKA 50
(VETERÁNKY - 1969 a starší)
1.  Ivana BOHOŇKOVÁ
CZE  7       - 434,56
2.  Ivana ČAHOJOVÁ
CZE  8 / 13 - 346,77
3.  Pavlína JAKUBOVÁ
CZE  8 / 11 - 327,45
4.
 Martina NĚMEČKOVÁ
CZE  
8 / 11 - 320,34
5.  Erika FLEKÁČOVÁ SVK  7       - 304,54




TOP 5 - KATEGORIE VETERÁN 60
(VETERÁNI A VETERÁNKY 1959 a starší)
1.
 Jaroslav PŘIKRYL
CZE  8 - 404,01
2.
 Stanislav JANUŠKA
SVK  8 - 374,61
3.
 Milan HOTA
CZE  8 - 286,74
4.
 Antonín HEJKRLÍK CZE  6 - 262,98
5.  Věra HEJKRLÍKOVÁ
CZE  6 - 262,91





TOP 4 - KATEGORIE VETERÁNKA 60
(VETERÁNKY - 1959 a starší)
1.  Věra HEJKRLÍKOVÁ
CZE  6 - 262,91
2.  Magda HOROVÁ
CZE  1  - 54,74
3.
 Darina DOUBKOVÁ
CZE  
1  - 41,81
4.  Kička BRÝDLOVÁ CZE  1  - 39,48






TOP 5 - KATEGORIE JUNIOR 20
(JUNIOŘI A JUNIORKY - 1999 a mladší)
1.  Vít VECHETA
CZE  2 - 126,24
2.  Klára HRUBÁ CZE  1  - 55,95
3.  Kateřina JANÍKOVÁ
CZE  1  - 44,93
4.
 Klára STÝBLOVÁ
CZE  
1  - 44,93
5.  Erik ZÁVODSKÝ
SVK  1  - 43,66


TERMÍNOVKA BODOVANÝCH AKCÍ CSUT 2019